![Ігровий ноутбук HP 15-n Intel Core I7-4500U 16 GB RAM 250 GB SSD NVIDIA GeForce GT 740M [15.6"] — Б/У, фото 1](https://images.prom.ua/6531374014_igrovij-noutbuk-hp.jpg)
Ігровий ноутбук HP 15-n Intel Core I7-4500U 16 GB RAM 250 GB SSD NVIDIA GeForce GT 740M [15.6"] — Б/У
- В наявності
- Код: 633524
10 377,75 ₴

Ігровий ноутбук HP 15-n Intel Core I7-4500U 16 GB RAM 250 GB SSD NVIDIA GeForce GT 740M [15.6"] - Б/У
Під замовлення, доставка до 7 днів.
Купуйте в нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: двоядерний, Intel Core I7-4500U (4MB Cache, 3Hz)
Оперативна пам'ять: 16 GB RAM
Жесткий диск: 250 GB SSD (за додаткову плату можна змінити обсяг накопичувача)
Дисплей: 15.6" (1366x768)
Відеокарта: інтегрована, Intel HD Graphics 4400 (1 GB) + дискретна, NVIDIA GeForce GT 740M (2 GB)
Інтерфейси: 2 x USB 3.0 / 1 x USB 2.0 / HDMI / LAN (RJ-45) / комбінований аудіороз'єм / кардридер / DVD-привод
Батарея: наявний, до 200 хв роботи (час безпосередньо залежить від режиму використання комп'ютера)
ОС: Windows 10
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям
У комплекті: ноутбук, наклейки на клавіатуру, блок живлення
Гарантія12 місяців
Наша компанія "РАМ сервіс" має 16-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD | 250GB |
| Відеокарта | GeForce 740M |
| Зовнішні роз'єми | Jack |
| Гравіювання клавіатури | Наклейки (без проклеювання) |
| Діагональ дисплея | 15,6 |
| Кількість потоків | 4 |
| Кількість ядер | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16GB |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 2GB |
| Операційна система | Windows 10 |
| Відсилання | Миттєва |
| Покоління оперативної пам'яті | DDR3 |
| Процесор | i7-4500U |
| Дозвіл екрану | 1366 x 768 |
| Сенсорний екран | - |
| Серія процесорів | Intel Core i7 |
| Тактова частота | 3GHz |
| Тип екрана | TN |
| Встановлення Microsoft Office | Office для Mac |
- Ціна: 10 377,75 ₴

![Ігровий ноутбук HP 15-n Intel Core I7-4500U 16 GB RAM 250 GB SSD NVIDIA GeForce GT 740M [15.6"] — Б/У, фото 2](https://images.prom.ua/6531374016_w100_h100_igrovij-noutbuk-hp.jpg)
![Ігровий ноутбук HP 15-n Intel Core I7-4500U 16 GB RAM 250 GB SSD NVIDIA GeForce GT 740M [15.6"] — Б/У, фото 3](https://images.prom.ua/6531374017_w100_h100_igrovij-noutbuk-hp.jpg)
![Ігровий ноутбук HP 15-n Intel Core I7-4500U 16 GB RAM 250 GB SSD NVIDIA GeForce GT 740M [15.6"] — Б/У, фото 4](https://images.prom.ua/6531374018_w100_h100_igrovij-noutbuk-hp.jpg)
![Ігровий ноутбук HP 15-n Intel Core I7-4500U 16 GB RAM 250 GB SSD NVIDIA GeForce GT 740M [15.6"] — Б/У, фото 5](https://images.prom.ua/6531374019_w100_h100_igrovij-noutbuk-hp.jpg)
![Ігровий ноутбук HP 15-n Intel Core I7-4500U 16 GB RAM 250 GB SSD NVIDIA GeForce GT 740M [15.6"] — Б/У, фото 6](https://images.prom.ua/6531374020_w100_h100_igrovij-noutbuk-hp.jpg)
![Ігровий ноутбук HP 15-n Intel Core I7-4500U 16 GB RAM 250 GB SSD NVIDIA GeForce GT 740M [15.6"] — Б/У, фото 7](https://images.prom.ua/6531374021_w100_h100_igrovij-noutbuk-hp.jpg)
