![Ноутбук Lenovo ThinkPad Edge E540 Intel Core I3-4000M 8 GB RAM 240 GB SSD [15.6"] - Б/У, фото 1](https://images.prom.ua/6819608206_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
Ноутбук Lenovo ThinkPad Edge E540 Intel Core I3-4000M 8 GB RAM 240 GB SSD [15.6"] - Б/У
- В наявності
- Код: 631666
5 447,50 ₴

Ноутбук Lenovo ThinkPad Edge E540 Intel Core I3-4000M 8 GB RAM 240 GB SSD [15.6"] - Б/У
Купуйте в нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: двоядерний, Intel Core I3-4000M (3MB Cache 2,4Hz)
Оперативна пам'ять: 8 GB RAM (за додаткову плату ОЗП можна збільшити)
Жесткий диск: 240 GB SSD (за додаткову плату можна змінити обсяг диска)
Дисплей: 15.6" (1366x768)
Відеокарта: інтегрована, Intel HD Graphics 4600 (1 GB)
Інтерфейси: 2 x USB 3.0 / 1 x USB 2.0 / VGA / HDMI / RJ-45 LAN/вихід на навушники/мікрофонний вхід/кардридер/DD-привод
Батарея: наявний, до 150 хв роботи (час безпосередньо залежить від режиму використання комп'ютера)
ОС: Windows 10
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям
У комплекті: ноутбук, наклейки на клавіатуру, блок живлення
Гарантія: 3 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "РАМ сервіс" має 17-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD | 240GB |
| Відеокарта | HD 4600 |
| Гравіювання клавіатури | Наклейки (без проклеювання) |
| Діагональ дисплея | 15,6 |
| Додаткова гарантія, міс. | 12 |
| Кількість ядер | 2 |
| Призначення | Офісний |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 1GB |
| Операційна система | Windows 10 |
| Особливості | У розшарочку/кредит |
| Покоління оперативної пам'яті | DDR3 |
| Процесор | i3-4000M |
| Дозвіл екрану | 1366 x 768 |
| Серія процесорів | Intel Core i3 |
| Тактова частота | 2,4GHz |
| Тип екрана | TN |
| Збільшити об'єм SSD | 500GB |
| Встановлення Microsoft Office | Office для Mac |
- Ціна: 5 447,50 ₴

![Ноутбук Lenovo ThinkPad Edge E540 Intel Core I3-4000M 8 GB RAM 240 GB SSD [15.6"] - Б/У, фото 2](https://images.prom.ua/6819608209_w100_h100_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad Edge E540 Intel Core I3-4000M 8 GB RAM 240 GB SSD [15.6"] - Б/У, фото 3](https://images.prom.ua/6819608211_w100_h100_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad Edge E540 Intel Core I3-4000M 8 GB RAM 240 GB SSD [15.6"] - Б/У, фото 4](https://images.prom.ua/6819608214_w100_h100_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad Edge E540 Intel Core I3-4000M 8 GB RAM 240 GB SSD [15.6"] - Б/У, фото 5](https://images.prom.ua/6819608216_w100_h100_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad Edge E540 Intel Core I3-4000M 8 GB RAM 240 GB SSD [15.6"] - Б/У, фото 6](https://images.prom.ua/6819608217_w100_h100_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
