![Сенсорний ноутбук Dell Inspiron 11 3147 Intel Pentium N3530 8 GB RAM 240 GB SSD [11.6"] - Б/У, фото 1](https://images.prom.ua/6824730779_sensornij-noutbuk-dell.jpg)
Сенсорний ноутбук Dell Inspiron 11 3147 Intel Pentium N3530 8 GB RAM 240 GB SSD [11.6"] - Б/У
- В наявності
- Код: 491760
5 174,55 ₴

Сенсорний ноутбук Dell Inspiron 11 3147 Intel Pentium N3530 8 GB RAM 240 GB SSD [11.6"] - Б/У
Купуйте в нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: чотириядерний, Intel Pentium N3530 (2MB Cache, 2.58Hz)
Оперативна пам'ять: 8 GB RAM (за додаткову плату обсяг ОЗП можна збільшити)
Жесткий диск: 240 GB SSD (за додаткову плату можна змінити обсяг накопичувача)
Дисплей: 11.6" (1366x768)
Відеокарта: інтегрована, Intel HD Graphics
Інтерфейси: 1 x USB 3.0 / 2 x USB 2.0 / HDMI / 1x MicroSD / комбінований аудіороз'єм
Батарея: немає, до 180 хв. роботи — знос 12% (час безпосередньо залежить від режиму використання комп'ютера)
ОС: Windows 10
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям, наявні сліди ремонту
У комплекті: ноутбук, наклейки на клавіатуру, блок живлення
Гарантія: 2 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "РАМ сервіс" має 17-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Pentium |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD | 240GB |
| Відеокарта | UHD Graphics |
| Гравіювання клавіатури | Наклейки (без проклеювання) |
| Діагональ дисплея | 11,6 |
| Кількість ядер | 4 |
| Призначення | Офісний |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Операційна система | Windows 10 |
| Особливості | У розшарочку/кредит |
| Покоління оперативної пам'яті | DDR3 |
| Процесор | Pentium N3530 |
| Дозвіл екрану | 1366 x 768 |
| Серія процесорів | Intel Pentium |
| Тактова частота | 2,58GHz |
| Тип екрана | TN |
| Встановлення Microsoft Office | Office для Mac |
- Ціна: 5 174,55 ₴

![Сенсорний ноутбук Dell Inspiron 11 3147 Intel Pentium N3530 8 GB RAM 240 GB SSD [11.6"] - Б/У, фото 2](https://images.prom.ua/6824730780_w100_h100_sensornij-noutbuk-dell.jpg)
![Сенсорний ноутбук Dell Inspiron 11 3147 Intel Pentium N3530 8 GB RAM 240 GB SSD [11.6"] - Б/У, фото 3](https://images.prom.ua/6824730781_w100_h100_sensornij-noutbuk-dell.jpg)
![Сенсорний ноутбук Dell Inspiron 11 3147 Intel Pentium N3530 8 GB RAM 240 GB SSD [11.6"] - Б/У, фото 4](https://images.prom.ua/6824730782_w100_h100_sensornij-noutbuk-dell.jpg)
![Сенсорний ноутбук Dell Inspiron 11 3147 Intel Pentium N3530 8 GB RAM 240 GB SSD [11.6"] - Б/У, фото 5](https://images.prom.ua/6824730783_w100_h100_sensornij-noutbuk-dell.jpg)
![Сенсорний ноутбук Dell Inspiron 11 3147 Intel Pentium N3530 8 GB RAM 240 GB SSD [11.6"] - Б/У, фото 6](https://images.prom.ua/6824730784_w100_h100_sensornij-noutbuk-dell.jpg)
![Сенсорний ноутбук Dell Inspiron 11 3147 Intel Pentium N3530 8 GB RAM 240 GB SSD [11.6"] - Б/У, фото 7](https://images.prom.ua/6824730785_w100_h100_sensornij-noutbuk-dell.jpg)
![Сенсорний ноутбук Dell Inspiron 11 3147 Intel Pentium N3530 8 GB RAM 240 GB SSD [11.6"] - Б/У, фото 8](https://images.prom.ua/6824730786_w100_h100_sensornij-noutbuk-dell.jpg)
