![Ноутбук Medion Akoya E17405 Intel Core I5-1135G7 8 GB RAM 512 GB SSD [IPS 17.3" FullHD] — Б/У — 648910, фото 1](https://images.prom.ua/6934640417_noutbuk-medion-akoya.jpg)
Ноутбук Medion Akoya E17405 Intel Core I5-1135G7 8 GB RAM 512 GB SSD [IPS 17.3" FullHD] — Б/У — 648910
- В наявності
- Код: 648910
11 155,50 ₴

Ноутбук Medion Akoya E17405 Intel Core I5-1135G7 8 GB RAM 512 GB SSD [IPS 17.3" FullHD] - Б/У - 648910
Купуйте в нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Medion Akoya S17405 — надійний ноутбук із німецькою якістю, який поєднує потужний Intel Core I5, великий Full HD IPS-екран 17.3", SSD-накопичувач і сучасні технології. Ідеальний вибір для дому, навчання або офісу — коли потрібно і комфорт, і швидкість. Підсвітка клавіатури, Wi-Fi 6 і міцна збірка забезпечать довготривале та приємне користування.
- Цей ноутбук обладнаний 17.3" Full HD дисплеєм із технологією IPSщо забезпечує яскраве зображення під будь-яким кутом.
- Сучасний процесор Intel Core I5-1135G7 з гарною інтегрованою графікою дає змогу комфортно працювати з різними завданнями.
- Його елегантний алюмінієвий корпус не тільки має чудовий вигляд, але й обіцяє довговічність.
- Підтримка Wi‑Fi 6, що дає найкращу швидкість і стійкість бездротового під'єднання.
- Наявність підсвічування клавіатури і якісного звуку з Dolby Audio надають комфорту під час роботи чи розваг.
- Не турбуйтеся про заряд — лише за годину швидке заряджання забезпечить до 80% енергії, щоб ви залишалися мобільними та продуктивними.
Характеристики
Процесор: чотириядерний, Intel Core I5-1135G7 (8MB Cache, 4.2Hz)
Оперативна пам'ять: 8 GB RAM DDR4 (за додаткову плату ОЗП можна збільшити)
Жесткий диск: 512 GB SSD M.2 (за додаткову плату можна змінити обсяг накопичувача)
Дисплей: IPS 17.3" (1920x1080)
Відеокарта: інтегрована, Intel Iris Xe Graphics (1 GB)
Інтерфейси: 1 x USB 3.1 Type-C / 2 x USB 3.0 / 1 x USB 2.0/HDMI/вихід на навушники/мікрофонний вхід/кардридер
Батарея: наявний, до 250 хв роботи — знос 0% (час на прямий залежить від режиму використання комп'ютера)
ОС: Windows 11
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям
У комплекті: ноутбук, наклейки на клавіатуру, блок живлення
Гарантія: 4 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "РАМ сервіс" має 17-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Medion |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Iris Xe Graphics |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD | 512GB |
| Відеокарта | Intel Iris Xe |
| Гравіювання клавіатури | Наклейки (без проклеювання) |
| Діагональ дисплея | 17,3 |
| Додаткова гарантія, міс. | 12 |
| Кількість ядер | 4 |
| Призначення | Офісний |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 1GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Особливості | У розшарочку/кредит |
| Покоління оперативної пам'яті | DDR4 |
| Процесор | i5-1135G7 |
| Дозвіл екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Серія процесорів | Intel Core i5 |
| Тактова частота | 4,2GHz |
| Тип екрана | IPS |
| Встановлення Microsoft Office | Office для Mac |
- Ціна: 11 155,50 ₴

![Ноутбук Medion Akoya E17405 Intel Core I5-1135G7 8 GB RAM 512 GB SSD [IPS 17.3" FullHD] — Б/У — 648910, фото 2](https://images.prom.ua/6934640418_w100_h100_noutbuk-medion-akoya.jpg)
![Ноутбук Medion Akoya E17405 Intel Core I5-1135G7 8 GB RAM 512 GB SSD [IPS 17.3" FullHD] — Б/У — 648910, фото 3](https://images.prom.ua/6934640419_w100_h100_noutbuk-medion-akoya.jpg)
![Ноутбук Medion Akoya E17405 Intel Core I5-1135G7 8 GB RAM 512 GB SSD [IPS 17.3" FullHD] — Б/У — 648910, фото 4](https://images.prom.ua/6934640420_w100_h100_noutbuk-medion-akoya.jpg)
![Ноутбук Medion Akoya E17405 Intel Core I5-1135G7 8 GB RAM 512 GB SSD [IPS 17.3" FullHD] — Б/У — 648910, фото 5](https://images.prom.ua/6927936635_w100_h100_noutbuk-medion-akoya.jpg)
![Ноутбук Medion Akoya E17405 Intel Core I5-1135G7 8 GB RAM 512 GB SSD [IPS 17.3" FullHD] — Б/У — 648910, фото 6](https://images.prom.ua/6927936636_w100_h100_noutbuk-medion-akoya.jpg)
