
Ігровий системний блок Intel Core i3-10100F 32 RAM 240 SSD 1000 HDD AMD Radeon RX 6500 XT - Б/У
- В наявності
- Код: 651370
18 817,50 ₴
Ігровий системний блок Intel Core i3-10100F 32 RAM 240 SSD 1000 HDD AMD Radeon RX 6500 XT - Б/У
Купуйте в нас уже готовий до використання системний блок з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Материнська плата: Asus Prime H510M-R
Процесор: чотириядерний вісім потоків, Intel Core i3-10100F (6MB Cache, 4.3Hz)
Оперативна пам'ять: 32 GB RAM DDR4 (за додаткову плату обсяг ОЗП можна збільшити)
Жесткий диск: 240 GB SSD + 1000 GB HDD (за додаткову плату можна змінити обсяг накопичувача)
Відеокарта: дискретна, AMD Radeon RX 6500 XT (4GB / 128bit / GDDR6)
Інтерфейси: 3 x USB 3.0 / 4 x USB 2.0 / 2 x PS/2 / 2 x HDMI / DVI / DisplayPort / VGA / LAN (RJ-45) / аудіороз'ємы
ОС: Windows 11
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям
У комплекті: системний блок, кабель живлення
Гарантія: 3 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "РАМ сервіс" має 17-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| HDD | 1000GB |
| SSD | 240GB |
| Відеокарта | Radeon RX 6500 XT |
| Додаткова гарантія, міс. | 12 |
| Кількість ядер | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32GB |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 4GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Процесор | i3-10100F |
| Серія процесорів | Intel Core i3 |
| Тактова частота | 4,3GHz |
| Збільшити об'єм SSD | 500GB |
- Ціна: 18 817,50 ₴





