![Ігровий ноутбук Dell Latitude E5440 Core i5-4300U 8 RAM 128 SSD 500 HDD GeForce GT 720M [14"] — Б/У, фото 1](https://images.prom.ua/6985583335_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
Ігровий ноутбук Dell Latitude E5440 Core i5-4300U 8 RAM 128 SSD 500 HDD GeForce GT 720M [14"] — Б/У
- В наявності
- Код: 652070
6 494,50 ₴

Ігровий ноутбук Dell Latitude E5440 Core i5-4300U 8 RAM 128 SSD 500 HDD GeForce GT 720M [14"] - Б/У
Купуйте в нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: двоядерний чотири потоки, Intel Core I5-4300U (3MB Cache, 2.9Hz)
Оперативна пам'ять: 8 GB RAM (за додаткову плату обсяг ОЗП можна збільшити)
Жесткий диск: 128 GB SSD + 500 GB HDD — через Optibay (за додаткову плату обсяг диска можна змінити)
Дисплей: 14" (1366x768)
Відеокарта: інтегрована, Intel HD Graphics 4400 (1 GB) + дискретна, NVIDIA GeForce GT 720M (2 GB)
Інтерфейси: 2 x USB 3.0 / 1 x USB 2.0 / HDMI / VGA / RJ-45 (LAN) / комбінований аудіороз'єм/кардридер
Батарея: наявний, до 150 хв роботи (час безпосередньо залежить від режиму використання комп'ютера)
ОС: Windows 11
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям
У комплекті: ноутбук, блок живлення, наклейки на клавіатуру
Гарантія: 3 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "РАМ сервіс" має 17-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDD | 500GB |
| SSD | 128GB |
| Відеокарта | GeForce GT 720M |
| Гравіювання клавіатури | Наклейки (без проклеювання) |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Додаткова гарантія, міс. | 12 |
| Кількість ядер | 2 |
| Призначення | Ігровий |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 2GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Особливості | У розшарочку/кредит |
| Покоління оперативної пам'яті | DDR3 |
| Процесор | i5-4300U |
| Дозвіл екрану | 1366 x 768 |
| Серія процесорів | Intel Core i5 |
| Тактова частота | 2,6GHz |
| Тип екрана | TN |
| Збільшити об'єм SSD | 500GB |
| Встановлення Microsoft Office | Office для Mac |
- Ціна: 6 494,50 ₴

![Ігровий ноутбук Dell Latitude E5440 Core i5-4300U 8 RAM 128 SSD 500 HDD GeForce GT 720M [14"] — Б/У, фото 2](https://images.prom.ua/6985583336_w100_h100_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий ноутбук Dell Latitude E5440 Core i5-4300U 8 RAM 128 SSD 500 HDD GeForce GT 720M [14"] — Б/У, фото 3](https://images.prom.ua/6985583339_w100_h100_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий ноутбук Dell Latitude E5440 Core i5-4300U 8 RAM 128 SSD 500 HDD GeForce GT 720M [14"] — Б/У, фото 4](https://images.prom.ua/6985583342_w100_h100_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий ноутбук Dell Latitude E5440 Core i5-4300U 8 RAM 128 SSD 500 HDD GeForce GT 720M [14"] — Б/У, фото 5](https://images.prom.ua/6985583347_w100_h100_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий ноутбук Dell Latitude E5440 Core i5-4300U 8 RAM 128 SSD 500 HDD GeForce GT 720M [14"] — Б/У, фото 6](https://images.prom.ua/6985583351_w100_h100_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
