![Ноутбук HP ProBook 650 G1 Intel Core i5-4210M 8 GB RAM 128 GB SSD [15.6" FullHD] - Б/В - 653653, фото 1](https://images.prom.ua/7144608832_noutbuk-hp-probook.jpg)
Ноутбук HP ProBook 650 G1 Intel Core i5-4210M 8 GB RAM 128 GB SSD [15.6" FullHD] - Б/В - 653653
- В наявності
- Код: 653653
5 925 ₴

Ноутбук HP ProBook 650 G1 Intel Core i5-4210M 8 GB RAM 128 GB SSD [15.6" FullHD] - Б/В - 653653
Без веб-камери!
Купуйте у нас вже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистенький» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні фотографії.
Основні переваги
HP ProBook 650 G1 — ноутбук бізнес-класу від надійного американського бренду HP, ідеальний для навчання та професійних завдань. Це потужне і надійне рішення для тих, хто шукає баланс між продуктивністю та ціною.
- 8 GB оперативної пам'яті дозволяє ефективно працювати з багатьма додатками одночасно, а завдяки можливості розширення, ми можемо легко збільшити обсяг оперативної пам'яті до 16 GB.
- SSD-накопичувач гарантує миттєве завантаження системи та програм.
- 15.6" FullHD дисплей забезпечує яскраве та чітке зображення.
- 5 x USB 3.0 портів для периферійних пристроїв.
- DisplayPort та VGA для підключення додаткових моніторів.
Характеристики
Процесор: двоядерний чотири потоки, Intel Core i5-4210M (3MB Cache 3.2Hz)
Оперативна пам'ять: 8 GB RAM (за додаткову плату ОЗП можна збільшити)
Жорсткий диск: 128 GB SSD (за додаткову плату можна змінити об'єм накопичувача)
Дисплей: 15.6" (1920x1080)
Відеокарта: інтегрована, Intel HD Graphics 4600 (1 GB)
Інтерфейси: 5 x USB 3.0 / DisplayPort / VGA / RJ-45 LAN / вихід на навушники / мікрофонний вхід / кардрідер
Батарея: присутня (НОВА), до 250 хв. роботи - знос 0% (час прямо залежить від режиму використання комп'ютера)
ОС: Windows 10
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям
У комплекті: ноутбук, наклейки на клавіатуру, блок живлення
Гарантія: 3 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "Recorder" має 17-річний досвід з продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів та телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
– Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого неспроможний надати жоден звичайний приватний продавець.
- У нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів та ноутбуків. Саме тому запрошуємо до нас до офісу на огляд та перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можна всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. з 9:00 до 19:00, сб. з 10:00 до 16:00.
Чекаємо на Ваш дзвінок за телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD | 128GB |
| Відеокарта | HD 4600 |
| Гравіювання клавіатури | Наклейки (без проклеювання) |
| Діагональ дисплея | 15,6 |
| Додаткова гарантія, міс. | 12 |
| Кількість ядер | 2 |
| Призначення | Офісний |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 1GB |
| Операційна система | Windows 10 |
| Особливості | У розшарочку/кредит |
| Процесор | i5-4210M |
| Дозвіл екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Серія процесорів | Intel Core i5 |
| Тактова частота | 3,2GHz |
| Збільшити об'єм SSD | 500GB |
| Встановлення Microsoft Office | Microsoft Office Pro |
- Ціна: 5 925 ₴

![Ноутбук HP ProBook 650 G1 Intel Core i5-4210M 8 GB RAM 128 GB SSD [15.6" FullHD] - Б/В - 653653, фото 2](https://images.prom.ua/7144608834_w100_h100_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP ProBook 650 G1 Intel Core i5-4210M 8 GB RAM 128 GB SSD [15.6" FullHD] - Б/В - 653653, фото 3](https://images.prom.ua/7144608835_w100_h100_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP ProBook 650 G1 Intel Core i5-4210M 8 GB RAM 128 GB SSD [15.6" FullHD] - Б/В - 653653, фото 4](https://images.prom.ua/7144608837_w100_h100_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP ProBook 650 G1 Intel Core i5-4210M 8 GB RAM 128 GB SSD [15.6" FullHD] - Б/В - 653653, фото 5](https://images.prom.ua/7144608839_w100_h100_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP ProBook 650 G1 Intel Core i5-4210M 8 GB RAM 128 GB SSD [15.6" FullHD] - Б/В - 653653, фото 6](https://images.prom.ua/7144608841_w100_h100_noutbuk-hp-probook.jpg)
