![Ноутбук HP G72 Intel Core I3-330M 4 RAM 128 SSD ATI Mobility Radeon HD 5430 [17.3"] - Б/У, фото 1](https://images.prom.ua/7052077544_noutbuk-hp-g72.jpg)
Ноутбук HP G72 Intel Core I3-330M 4 RAM 128 SSD ATI Mobility Radeon HD 5430 [17.3"] - Б/У
- В наявності
- Код: 630074
4 308,20 ₴

Ноутбук HP G72 Intel Core I3-330M 4 RAM 128 SSD ATI Mobility Radeon HD 5430 [17.3"] - Б/У
Купуйте в нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: двоядерний чотири потоки, Intel Core I3-330M (3MB Cache 2.13Hz)
Оперативна пам'ять: 4 GB RAM (за додаткову плату ОЗП можна збільшити)
Жесткий диск: 128 GB SSD (за додаткову плату можна змінити обсяг жорсткого диска)
Дисплей: 17.3" (1600x900)
Відеокарта: дискретная, ATI Mobility Radeon HD 5430 (512 MB)
Інтерфейси: 3 x USB 2.0 / HDMI / VGA / RJ-45 LAN / вихід на навушники / мікрофонний вхід / кардридер / DVD-привод
Батарея: є (НОВА), до 150 хв роботи (час безпосередньо залежить від режиму використання комп'ютера)
ОС: Windows 10
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям, точкові засвічення на матриці
У комплекті: ноутбук, наклейки на клавіатуру, блок живлення
Гарантія: 3 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "Recororer" має 17-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD | 128GB |
| Відеокарта | Radeon HD 5430 |
| Гравіювання клавіатури | Наклейки (без проклеювання) |
| Діагональ дисплея | 17,3 |
| Додаткова гарантія, міс. | 12 |
| Кількість ядер | 2 |
| Призначення | Офісний |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4GB |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 512MB |
| Операційна система | Windows 10 |
| Особливості | У розшарочку/кредит |
| Процесор | i3-2330M |
| Дозвіл екрану | 1600 x 900 |
| Серія процесорів | Intel Core i3 |
| Тактова частота | 2,13GHz |
| Збільшити об'єм SSD | 500GB |
| Встановлення Microsoft Office | Office для Mac |
- Ціна: 4 308,20 ₴

![Ноутбук HP G72 Intel Core I3-330M 4 RAM 128 SSD ATI Mobility Radeon HD 5430 [17.3"] - Б/У, фото 2](https://images.prom.ua/7052077545_w100_h100_noutbuk-hp-g72.jpg)
![Ноутбук HP G72 Intel Core I3-330M 4 RAM 128 SSD ATI Mobility Radeon HD 5430 [17.3"] - Б/У, фото 3](https://images.prom.ua/7052077547_w100_h100_noutbuk-hp-g72.jpg)
![Ноутбук HP G72 Intel Core I3-330M 4 RAM 128 SSD ATI Mobility Radeon HD 5430 [17.3"] - Б/У, фото 4](https://images.prom.ua/7052077549_w100_h100_noutbuk-hp-g72.jpg)
![Ноутбук HP G72 Intel Core I3-330M 4 RAM 128 SSD ATI Mobility Radeon HD 5430 [17.3"] - Б/У, фото 5](https://images.prom.ua/7052077551_w100_h100_noutbuk-hp-g72.jpg)
![Ноутбук HP G72 Intel Core I3-330M 4 RAM 128 SSD ATI Mobility Radeon HD 5430 [17.3"] - Б/У, фото 6](https://images.prom.ua/7052077553_w100_h100_noutbuk-hp-g72.jpg)
