![Ноутбук MacBook Air A1466 Intel Core I5-2557M 4 GB RAM 256 GB SSD [13.3"] - Б/У, фото 1](https://images.prom.ua/7061248333_noutbuk-macbook-air.jpg)
Ноутбук MacBook Air A1466 Intel Core I5-2557M 4 GB RAM 256 GB SSD [13.3"] - Б/У
- В наявності
- Код: 596757
6 337,50 ₴

Ноутбук MacBook Air A1466 Intel Core I5-2557M 4 GB RAM 256 GB SSD [13.3"] - Б/У
Купуйте в нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: двоядерний чотири потоки, Intel Core I5-2557M (3MB Cache 2.7Hz)
Оперативна пам'ять: 4 GB RAM
Жесткий диск: 256 GB SSD (за додаткову плату можна змінити обсяг диска)
Дисплей: 13.3" (1440x900)
Додатково: підсвічування клавіатури
Відеокарта: інтегрована, Intel HD Graphics 3000
Інтерфейси: 2 × USB 3.0 / 1 × Thunderbolt / вихід на навушники/мікрофонний вхід/кардридер
Батарея: наявний, до 250 хв роботи (час безпосередньо залежить від режиму використання комп'ютера)
ОС: Ubuntu MATE 22.04
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям, незначні вм'ятини на кутах
У комплекті: ноутбук, наклейки на клавіатуру, блок живлення
Гарантія: 3 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "Recororer" має 17-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
— Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD | 256GB |
| Відеокарта | HD 3000 |
| Гравіювання клавіатури | Наклейки (без проклеювання) |
| Діагональ дисплея | 13,3 |
| Додаткова гарантія, міс. | 12 |
| Кількість ядер | 2 |
| Призначення | Офісний |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4GB |
| Операційна система | Ubuntu MATE 22.04 |
| Особливості | У розшарочку/кредит |
| Процесор | i5-2557M |
| Дозвіл екрану | 1440 x 900 |
| Серія процесорів | Intel Core i5 |
| Тактова частота | 2,7GHz |
| Збільшити об'єм SSD | 500GB |
| Встановлення Microsoft Office | Office для Mac |
- Ціна: 6 337,50 ₴

![Ноутбук MacBook Air A1466 Intel Core I5-2557M 4 GB RAM 256 GB SSD [13.3"] - Б/У, фото 2](https://images.prom.ua/7061248334_w100_h100_noutbuk-macbook-air.jpg)
![Ноутбук MacBook Air A1466 Intel Core I5-2557M 4 GB RAM 256 GB SSD [13.3"] - Б/У, фото 3](https://images.prom.ua/7061248335_w100_h100_noutbuk-macbook-air.jpg)
![Ноутбук MacBook Air A1466 Intel Core I5-2557M 4 GB RAM 256 GB SSD [13.3"] - Б/У, фото 4](https://images.prom.ua/7061248336_w100_h100_noutbuk-macbook-air.jpg)
![Ноутбук MacBook Air A1466 Intel Core I5-2557M 4 GB RAM 256 GB SSD [13.3"] - Б/У, фото 5](https://images.prom.ua/7061248337_w100_h100_noutbuk-macbook-air.jpg)
