![Ноутбук Acer Aspire E5-573G Intel Core I3-5005U 8 GB RAM 120 GB SSD 320 GB HDD [15.6"] - Б/У, фото 1](https://images.prom.ua/7153552839_noutbuk-acer-aspire.jpg)
Ноутбук Acer Aspire E5-573G Intel Core I3-5005U 8 GB RAM 120 GB SSD 320 GB HDD [15.6"] - Б/У
- В наявності
- Код: 657750
5 922 ₴

Ноутбук Acer Aspire E5-573G Intel Core I3-5005U 8 GB RAM 120 GB SSD 320 GB HDD [15.6"] - Б/У
Купуйте в нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: двоядерний чотири потоки, Intel Core I3-5005U (3MB Cache, 2Hz)
Оперативна пам'ять: 6 GB RAM (за додаткову плату ОЗП можна збільшити)
Жесткий диск: 120 GB SSD + 320 GB SSD — через Optibay (за додаткову плату можна змінити обсяг накопичувача)
Дисплей: 15.6" (1366x768)
Відеокарта: інтегрована, Intel HD Graphics 5500 (1 GB)
Інтерфейси: 2 x USB 3.0 / 1 x USB 2.0 / HDMI / VGA / RJ-45 LAN / вихід на навушники / мікрофонний вхід / кардридер
Батарея: наявний, до 200 хв роботи (час безпосередньо залежить від режиму використання комп'ютера)
ОС: Windows 10
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям, точковий засвічення на матриці
У комплекті: ноутбук, наклейки на клавіатуру, блок живлення
Гарантія: 3 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "РАМ сервіс" має 17-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDD | 320GB |
| SSD | 120GB |
| Відеокарта | HD 5500 |
| Гравіювання клавіатури | Наклейки (без проклеювання) |
| Діагональ дисплея | 15,6 |
| Додаткова гарантія, міс. | 12 |
| Кількість ядер | 2 |
| Призначення | Офісний |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 1GB |
| Операційна система | Windows 10 |
| Особливості | У розшарочку/кредит |
| Покоління оперативної пам'яті | DDR3 |
| Процесор | i3-5005U |
| Дозвіл екрану | 1366 x 768 |
| Серія процесорів | Intel Core i3 |
| Тактова частота | 2GHz |
| Тип екрана | TN |
| Збільшити об'єм SSD | 500GB |
| Встановлення Microsoft Office | Office для Mac |
- Ціна: 5 922 ₴

![Ноутбук Acer Aspire E5-573G Intel Core I3-5005U 8 GB RAM 120 GB SSD 320 GB HDD [15.6"] - Б/У, фото 2](https://images.prom.ua/7153552840_w100_h100_noutbuk-acer-aspire.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire E5-573G Intel Core I3-5005U 8 GB RAM 120 GB SSD 320 GB HDD [15.6"] - Б/У, фото 3](https://images.prom.ua/7153552843_w100_h100_noutbuk-acer-aspire.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire E5-573G Intel Core I3-5005U 8 GB RAM 120 GB SSD 320 GB HDD [15.6"] - Б/У, фото 4](https://images.prom.ua/7153552844_w100_h100_noutbuk-acer-aspire.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire E5-573G Intel Core I3-5005U 8 GB RAM 120 GB SSD 320 GB HDD [15.6"] - Б/У, фото 5](https://images.prom.ua/7153552845_w100_h100_noutbuk-acer-aspire.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire E5-573G Intel Core I3-5005U 8 GB RAM 120 GB SSD 320 GB HDD [15.6"] - Б/У, фото 6](https://images.prom.ua/7153552848_w100_h100_noutbuk-acer-aspire.jpg)
