![Ноутбук Lenovo ThinkPad R500 Intel Core 2 Duo T5870 4 GB RAM 160 GB HDD [15.4"] - Б/У, фото 1](https://images.prom.ua/7184682085_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
Ноутбук Lenovo ThinkPad R500 Intel Core 2 Duo T5870 4 GB RAM 160 GB HDD [15.4"] - Б/У
- В наявності
- Код: 647225
2 450 ₴

Ноутбук Lenovo ThinkPad R500 Intel Core 2 Duo T5870 4 GB RAM 160 GB HDD [15.4"] - Б/У
Без вебкамери!
Купуйте в нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: двоядерний, Intel Core 2 Duo T5870 (2MB Cache, 2Hz)
Оперативна пам'ять: 4 GB RAM
Жесткий диск: 160 GB HDD (за додаткову плату можна змінити обсяг накопичувача)
Дисплей: 15.4" (1280x800)
Відеокарта: інтегрована, Intel Graphics Media Accelerator 4500MHD
Інтерфейси: 3 x USB 2.0 / VGA / Display Port / RJ-45 / вихід на навушники/мікрофонний вхід/кардридер
Батарея: є (2 шт.), до 200 хв роботи (час безпосередньо залежить від режиму використання комп'ютера)
ОС: Windows 10
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям, незначні засвічення на матриці
У комплекті: ноутбук, наклейки на клавіатуру, блок живлення
Гарантія: 3 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "Recorder" має 17-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core 2 Duo |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDD | 160GB |
| Гравіювання клавіатури | Наклейки (без проклеювання) |
| Додаткова гарантія, міс. | 12 |
| Кількість ядер | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4GB |
| Операційна система | Windows 10 |
| Покоління оперативної пам'яті | DDR3 |
| Процесор | Core 2 Duo T5870 |
| Дозвіл екрану | 1280x800 |
| Серія процесорів | Intel Core 2 Duo |
| Тактова частота | 2GHz |
| Тип екрана | TN |
| Збільшити об'єм SSD | 500GB |
| Встановлення Microsoft Office | Office для Mac |
- Ціна: 2 450 ₴

![Ноутбук Lenovo ThinkPad R500 Intel Core 2 Duo T5870 4 GB RAM 160 GB HDD [15.4"] - Б/У, фото 2](https://images.prom.ua/7184682090_w100_h100_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad R500 Intel Core 2 Duo T5870 4 GB RAM 160 GB HDD [15.4"] - Б/У, фото 3](https://images.prom.ua/7184682094_w100_h100_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad R500 Intel Core 2 Duo T5870 4 GB RAM 160 GB HDD [15.4"] - Б/У, фото 4](https://images.prom.ua/7184682096_w100_h100_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad R500 Intel Core 2 Duo T5870 4 GB RAM 160 GB HDD [15.4"] - Б/У, фото 5](https://images.prom.ua/7184682102_w100_h100_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad R500 Intel Core 2 Duo T5870 4 GB RAM 160 GB HDD [15.4"] - Б/У, фото 6](https://images.prom.ua/7184682108_w100_h100_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
