Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Procesor: Qualcomm SDM670 Snapdragon 670 (10 nm) Uhlopriečka displeja: 10,1" (25,6 cm) Rozlíšenie displeja: WUXGA (1920 x 1200) Wi-Fi: Áno Operačný systém: Android Pamäť: 64 GB RAM: 4GB Pen for touchscreen: No Pen Rozmery: 9 mm x 243 mm x 170 mm Hmotnosť: 0.653 kg
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Операційна система | Android |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 4GB |
| Гарантія, років | 2 |
| Діагональ дисплея | 10,1 (25,6 cm) |
| Клас | Gold |
| Обсяг пам'яті | 64 GB |
| Процесор | Qualcomm SDM670 Snapdragon 670 (10 nm) |
| Дозвіл екрану | 1920 x 1200 |
| Ручка для сенсорного екрана | No Pen |
- Ціна: 9 544,50 ₴




