![Ноутбук Lenovo ThinkPad T490 Intel Core i5-8265U 8 GB RAM 256 GB SSD [IPS 14" FullHD] — Б/У, фото 1](https://images.prom.ua/6430547343_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
Ноутбук Lenovo ThinkPad T490 Intel Core i5-8265U 8 GB RAM 256 GB SSD [IPS 14" FullHD] — Б/У
- В наявності
- Код: 629923
10 627,50 ₴

Ноутбук Lenovo ThinkPad T490 Intel Core i5-8265U 8 GB RAM 256 GB SSD [IPS 14" FullHD] - Б/У
Під замовлення, доставка до 7 днів.
Купуйте в нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: чотириядерний, Intel Core I5-8265U (6MB Cache, 3.9Hz)
Оперативна пам'ять: 8 GB RAM DDR4 (за додаткову плату ОЗП можна збільшити)
Жесткий диск: 256 GB SSD NVMe (за додаткову плату можна змінити обсяг накопичувача)
Дисплей: IPS 14" (1920x1080)
Відеокарта: інтегрована, Intel HD Graphics 620 (1 GB)
Додатково: підсвічування клавіатури
Інтерфейси: 2 х USB 3.1 / 2 х USB Type-C / HDMI / LAN (RJ-45) / комбінований аудіороз'єм/кардридер
Батарея: наявний, до 250 хв роботи (час безпосередньо залежить від режиму використання комп'ютера)
ОС: Windows 11
Зовнішній вигляд: потертості та подряпини корпусу
У комплекті: ноутбук, наклейки на клавіатуру, блок живлення
Гарантія: 12 місяців (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "РАМ сервіс" має 16-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD | 256GB |
| Відеокарта | HD 620 |
| Зовнішні роз'єми | USB 3.1 |
| Гравіювання клавіатури | Наклейки (без проклеювання) |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Кількість ядер | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 1GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Відсилання | Миттєва |
| Покоління оперативної пам'яті | DDR4 |
| Процесор | i5-8265U |
| Дозвіл екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | - |
| Серія процесорів | Intel Core i5 |
| Мережевий модем | LAN |
| Тактова частота | 3,9GHz |
| Тип екрана | IPS |
| Встановлення Microsoft Office | Office для Mac |
- Ціна: 10 627,50 ₴

![Ноутбук Lenovo ThinkPad T490 Intel Core i5-8265U 8 GB RAM 256 GB SSD [IPS 14" FullHD] — Б/У, фото 2](https://images.prom.ua/6430547344_w100_h100_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad T490 Intel Core i5-8265U 8 GB RAM 256 GB SSD [IPS 14" FullHD] — Б/У, фото 3](https://images.prom.ua/6430547345_w100_h100_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad T490 Intel Core i5-8265U 8 GB RAM 256 GB SSD [IPS 14" FullHD] — Б/У, фото 4](https://images.prom.ua/6430547346_w100_h100_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad T490 Intel Core i5-8265U 8 GB RAM 256 GB SSD [IPS 14" FullHD] — Б/У, фото 5](https://images.prom.ua/6430547347_w100_h100_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad T490 Intel Core i5-8265U 8 GB RAM 256 GB SSD [IPS 14" FullHD] — Б/У, фото 6](https://images.prom.ua/6430547348_w100_h100_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
