![6 Ноутбук Dell Latitude 5480 Intel Core i5-6300U 16 GB RAM 256 GB SSD [IPS 14" FullHD] — Б/У, фото 1](https://images.prom.ua/6499646969_6-noutbuk-dell.jpg)
6 Ноутбук Dell Latitude 5480 Intel Core i5-6300U 16 GB RAM 256 GB SSD [IPS 14" FullHD] — Б/У
- В наявності
- Код: 633561
8 080 ₴

6 Ноутбук Dell Latitude 5480 Intel Core i5-6300U 16 GB RAM 256 GB SSD [IPS 14" FullHD] — Б/У
Під замовлення, доставка до 7 днів.
Купуйте в нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: двоядерний, Intel Core i5-6300U (3MB Cache, 3Hz)
Оперативна пам'ять: 16 GB RAM DDR4 (за додаткову плату обсяг ОЗП можна збільшити)
Жорсткий диск: 256 GB SSD M.2 (за додаткової плати обсяг жорсткого диска можна змінити)
Дисплей: IPS 14" (1920x1080)
Відеокарта: інтегрована, Intel HD Graphics 520 (1 GB)
Інтерфейси: 3 x USB 3.0 (1 з підтримкою PowerShare) / 1 x USB Type-C / VGA / HDMI / LAN (RJ-45) / комбінований аудіороз'єм / кардридер
Батареяє, до 100 хв. роботи (час безпосередньо залежить від режиму використання комп'ютера)
ОС: Windows 11
Зовнішній вигляд: подряпини та потертості корпусу
У комплекті: ноутбукнаклейки на клавіатуру, блок живлення
Гарантія12 місяців
Наша компанія "РАМ сервіс" має 16-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD | 256GB |
| Відеокарта | HD 520 |
| Зовнішні роз'єми | VGA |
| Гравіювання клавіатури | Наклейки (без проклеювання) |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Кількість ядер | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16GB |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 1GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Відсилання | Миттєва |
| Підсвітка клавіатури | - |
| Покоління оперативної пам'яті | DDR4 |
| Процесор | i5-6300U |
| Дозвіл екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | - |
| Серія процесорів | Intel Core i5 |
| Мережевий модем | LAN |
| Тактова частота | 3GHz |
| Тип екрана | IPS |
| Встановлення Microsoft Office | Office для Mac |
- Ціна: 8 080 ₴

![6 Ноутбук Dell Latitude 5480 Intel Core i5-6300U 16 GB RAM 256 GB SSD [IPS 14" FullHD] — Б/У, фото 2](https://images.prom.ua/6499646970_w100_h100_6-noutbuk-dell.jpg)
![6 Ноутбук Dell Latitude 5480 Intel Core i5-6300U 16 GB RAM 256 GB SSD [IPS 14" FullHD] — Б/У, фото 3](https://images.prom.ua/6499646971_w100_h100_6-noutbuk-dell.jpg)
![6 Ноутбук Dell Latitude 5480 Intel Core i5-6300U 16 GB RAM 256 GB SSD [IPS 14" FullHD] — Б/У, фото 4](https://images.prom.ua/6499646972_w100_h100_6-noutbuk-dell.jpg)
![6 Ноутбук Dell Latitude 5480 Intel Core i5-6300U 16 GB RAM 256 GB SSD [IPS 14" FullHD] — Б/У, фото 5](https://images.prom.ua/6499646973_w100_h100_6-noutbuk-dell.jpg)
![6 Ноутбук Dell Latitude 5480 Intel Core i5-6300U 16 GB RAM 256 GB SSD [IPS 14" FullHD] — Б/У, фото 6](https://images.prom.ua/6499646974_w100_h100_6-noutbuk-dell.jpg)
