![Ноутбук HP ProBook 450 G2 AMD A6 Pro-7050B 8 GB RAM 240 GB SSD [15.6"] - Б/У, фото 1](https://images.prom.ua/6592255139_noutbuk-hp-probook.jpg)

Ноутбук HP ProBook 450 G2 AMD A6 Pro-7050B 8 GB RAM 240 GB SSD [15.6"] - Б/У
Купуйте в нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: двоядерний, AMD A6 Pro-7050B (1MB Cache, 2.20Hz)
Оперативна пам'ять: 8 GB RAM (за додаткову плату ОЗП можна збільшити)
Жесткий диск: 240 GB SSD (за додаткову плату можна змінити обсяг накопичувача)
Дисплей: 15.6" (1366x768)
Відеокарта: інтегрована, AMD Radeon R4 Graphics (1GB )
Інтерфейси: 2 x USB 3.0 / 2 x USB 2.0 / VGA / HDMI / RJ-45 (LAN) / комбінований аудіороз'єм / кардридер/DD-привод
Батарея: немає (за додаткову оплату можна доокомплектувати батареєю)
ОС: Windows 10
Зовнішній вигляд: відповідає фото
У комплекті: ноутбук, наклейки на клавіатуру, блок живлення
Гарантія: 3 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "РАМ сервіс" має 16-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD | 240GB |
| Відеокарта | Radeon R4 Graphics |
| Зовнішні роз'єми | VGA |
| Гравіювання клавіатури | Наклейки (без проклеювання) |
| Діагональ дисплея | 15,6 |
| Кількість ядер | 2 |
| Призначення | Офісний |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 1GB |
| Операційна система | Windows 10 |
| Особливості | У розшарочку/кредит |
| Покоління оперативної пам'яті | DDR3 |
| Процесор | A6 PRO-7050B |
| Дозвіл екрану | 1366 x 768 |
| Серія процесорів | AMD A-Series |
| Мережевий модем | LAN |
| Тактова частота | 2,20GHz |
| Тип екрана | TN |
| Встановлення Microsoft Office | Office для Mac |
- Ціна: 4 925 ₴

![Ноутбук HP ProBook 450 G2 AMD A6 Pro-7050B 8 GB RAM 240 GB SSD [15.6"] - Б/У, фото 2](https://images.prom.ua/6592255140_w100_h100_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP ProBook 450 G2 AMD A6 Pro-7050B 8 GB RAM 240 GB SSD [15.6"] - Б/У, фото 3](https://images.prom.ua/6592255141_w100_h100_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP ProBook 450 G2 AMD A6 Pro-7050B 8 GB RAM 240 GB SSD [15.6"] - Б/У, фото 4](https://images.prom.ua/6592255142_w100_h100_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP ProBook 450 G2 AMD A6 Pro-7050B 8 GB RAM 240 GB SSD [15.6"] - Б/У, фото 5](https://images.prom.ua/6592255143_w100_h100_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP ProBook 450 G2 AMD A6 Pro-7050B 8 GB RAM 240 GB SSD [15.6"] - Б/У, фото 6](https://images.prom.ua/6592255144_w100_h100_noutbuk-hp-probook.jpg)
