![Ігровий ноутбук Dell Inspiron 7720 Intel Core I5-3210M 8 RAM 256 SSD nVidia GeForce GT 650M [17.3"] — Б/У, фото 1](https://images.prom.ua/6940129987_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
Ігровий ноутбук Dell Inspiron 7720 Intel Core I5-3210M 8 RAM 256 SSD nVidia GeForce GT 650M [17.3"] — Б/У
- В наявності
- Код: 650935
8 425 ₴

Ігровий ноутбук Dell Inspiron 7720 Intel Core I5-3210M 8 RAM 120 SSD nVidia GeForce GT 650M [17.3"] — Б/У
Купуйте в нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: двоядерний чотири потоки, Intel Core i5-3210M (3MB Cache, 3.1Hz)
Оперативна пам'ять: 8 GB RAM (за додаткову плату ОЗП можна збільшити)
Жесткий диск: 256 GB SSD (за додаткову плату можна змінити обсяг накопичувача)
Дисплей: 17.3" (1600x900)
Відеокарта: інтегрована, Intel HD Graphics 4000 + дискретна, NVIDIA GeForce GT 650M (2 GB / 128 bit)
Додатково: підсвічування клавіатури
Інтерфейси: 4 x USB 3.0 / VGA / HDMI / LAN (RJ-45) / вихід на навушники/мікрофонний вхід/кардридер
Батарея: немає (під час під'єднання робочої батареї ноутбук однаково ее не заряджає)
ОС: Windows 10
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям
У комплекті: ноутбук, блок живлення
Гарантія: 1 місяць (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "РАМ сервіс" має 17-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD | 256GB |
| Відеокарта | GeForce GT 650M |
| Гравіювання клавіатури | Наклейки (без проклеювання) |
| Діагональ дисплея | 17,3 |
| Додаткова гарантія, міс. | 12 |
| Кількість ядер | 2 |
| Призначення | Ігровий |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 2GB |
| Операційна система | Windows 10 |
| Особливості | У розшарочку/кредит |
| Покоління оперативної пам'яті | DDR3 |
| Процесор | i5-3210M |
| Дозвіл екрану | 1600 x 900 |
| Серія процесорів | Intel Core i5 |
| Тактова частота | 3,1GHz |
| Тип екрана | TN |
| Збільшити об'єм SSD | 500GB |
| Встановлення Microsoft Office | Office для Mac |
- Ціна: 8 425 ₴

![Ігровий ноутбук Dell Inspiron 7720 Intel Core I5-3210M 8 RAM 256 SSD nVidia GeForce GT 650M [17.3"] — Б/У, фото 2](https://images.prom.ua/6940129988_w100_h100_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий ноутбук Dell Inspiron 7720 Intel Core I5-3210M 8 RAM 256 SSD nVidia GeForce GT 650M [17.3"] — Б/У, фото 3](https://images.prom.ua/6940129989_w100_h100_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий ноутбук Dell Inspiron 7720 Intel Core I5-3210M 8 RAM 256 SSD nVidia GeForce GT 650M [17.3"] — Б/У, фото 4](https://images.prom.ua/6940129990_w100_h100_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий ноутбук Dell Inspiron 7720 Intel Core I5-3210M 8 RAM 256 SSD nVidia GeForce GT 650M [17.3"] — Б/У, фото 5](https://images.prom.ua/6940129991_w100_h100_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий ноутбук Dell Inspiron 7720 Intel Core I5-3210M 8 RAM 256 SSD nVidia GeForce GT 650M [17.3"] — Б/У, фото 6](https://images.prom.ua/6940129992_w100_h100_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
