![Ноутбук HP 15s-fq Intel Celeron N4500 8 GB RAM DDR4 128 GB SSD [15.6" FullHD] - Б/У, фото 1](https://images.prom.ua/6943773677_noutbuk-hp-15s-fq.jpg)
Ноутбук HP 15s-fq Intel Celeron N4500 8 GB RAM DDR4 128 GB SSD [15.6" FullHD] - Б/У
- В наявності
- Код: 648996
6 890 ₴

Ноутбук HP 15s-fq Intel Celeron N4500 8 GB RAM DDR4 128 GB SSD [15.6" FullHD] - Б/У
Купуйте в нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: двоядерний, Intel Celeron N4500 (4MB Cache, 2.8Hz)
Оперативна пам'ять: 8 GB RAM DDR4 (за додаткову плату ОЗП можна збільшити)
Жесткий диск: 128 GB SSD (за додаткову плату можна змінити обсяг накопичувача)
Дисплей: 15.6" (1920x1080)FullHD
Відеокарта: інтегрована, Intel HD Graphics Gen11
Інтерфейси: 2 x USB 2.0 /1 X Type-C / HDMI/комбінований аудіороз'єм/кардридер
Батарея: є (НОВА), до 200 хв. роботи (час безпосередньо залежить від режиму використання комп'ютера)
ОС: Windows 11
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям, наявні потертості на матриці
У комплекті: ноутбук, наклейки на клавіатуру, блок живлення
Гарантія: 3 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "РАМ сервіс" має 17-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Celeron |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD | 128GB |
| Відеокарта | Intel HD Graphics |
| Гравіювання клавіатури | Наклейки (без проклеювання) |
| Діагональ дисплея | 15,6 |
| Кількість ядер | 2 |
| Призначення | Офісний |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Особливості | У розшарочку/кредит |
| Покоління оперативної пам'яті | DDR4 |
| Процесор | Celeron N4500 |
| Дозвіл екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Серія процесорів | Intel Celeron |
| Тактова частота | 2,8GHz |
| Тип екрана | TN |
| Встановлення Microsoft Office | Office для Mac |
- Ціна: 6 890 ₴

![Ноутбук HP 15s-fq Intel Celeron N4500 8 GB RAM DDR4 128 GB SSD [15.6" FullHD] - Б/У, фото 2](https://images.prom.ua/6943773678_w100_h100_noutbuk-hp-15s-fq.jpg)
![Ноутбук HP 15s-fq Intel Celeron N4500 8 GB RAM DDR4 128 GB SSD [15.6" FullHD] - Б/У, фото 3](https://images.prom.ua/6943773679_w100_h100_noutbuk-hp-15s-fq.jpg)
![Ноутбук HP 15s-fq Intel Celeron N4500 8 GB RAM DDR4 128 GB SSD [15.6" FullHD] - Б/У, фото 4](https://images.prom.ua/6943773680_w100_h100_noutbuk-hp-15s-fq.jpg)
![Ноутбук HP 15s-fq Intel Celeron N4500 8 GB RAM DDR4 128 GB SSD [15.6" FullHD] - Б/У, фото 5](https://images.prom.ua/6943773681_w100_h100_noutbuk-hp-15s-fq.jpg)
![Ноутбук HP 15s-fq Intel Celeron N4500 8 GB RAM DDR4 128 GB SSD [15.6" FullHD] - Б/У, фото 6](https://images.prom.ua/6943773682_w100_h100_noutbuk-hp-15s-fq.jpg)
