![Ігровий ноутбук Dell Inspiron 15 3000 series Intel Core i3-4005U 8 GB RAM 256 GB SSD + 320 GB HDD + NVIDIA GeForce 920M [15.6"], фото 1](https://images.prom.ua/6968896261_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
Ігровий ноутбук Dell Inspiron 15 3000 series Intel Core i3-4005U 8 GB RAM 256 GB SSD + 320 GB HDD + NVIDIA GeForce 920M [15.6"]
- В наявності
- Код: 651641
7 975 ₴

Ігровий ноутбук Dell Inspiron 15 3000 series Intel Core i3-4005U 8 GB RAM 256 GB SSD + 320 GB HDD + NVIDIA GeForce 920M [15.6" ] - Б/У
Купуйте в нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: двоядерний, Intel Core i3-4005U (3MB Cache, 1.7Hz)
Оперативна пам'ять: 8 GB RAM (за додаткову плату обсяг ОЗП можна збільшити)
Жорсткий диск: 256 GB SSD + 320 GB HDD (за додаткову плату обсяг жорсткого диска можна змінити)
Дисплей: 15.6" (1366x768)
Відеокарта: інтегрована, Intel HD Graphics 4400, дискретна NVIDIA GeForce 920M (2GB)
Інтерфейси: 3 x USB 3.0 / HDMI / LAN (RJ-45) / комбінований аудіороз'єм/кардридер
Батарея: є (нова), до 280 хв. роботи (час безпосередньо залежить від режиму використання комп'ютера)
ОС: Windows 10
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям, є засвічення на матриці
У комплекті: ноутбук, наклейки на клавіатуру, блок живлення
Гарантія: 2 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "РАМ сервіс" має 17-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDD | 320GB |
| SSD | 256GB |
| Відеокарта | GeForce 920M |
| Гравіювання клавіатури | Наклейки (без проклеювання) |
| Діагональ дисплея | 15,6 |
| Кількість ядер | 2 |
| Призначення | Ігровий |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 2GB |
| Операційна система | Windows 10 |
| Особливості | У розшарочку/кредит |
| Процесор | i3-4005U |
| Дозвіл екрану | 1366 x 768 |
| Серія процесорів | Intel Core i3 |
| Тактова частота | 1,7GHz |
| Встановлення Microsoft Office | Office для Mac |
- Ціна: 7 975 ₴

![Ігровий ноутбук Dell Inspiron 15 3000 series Intel Core i3-4005U 8 GB RAM 256 GB SSD + 320 GB HDD + NVIDIA GeForce 920M [15.6"], фото 2](https://images.prom.ua/6968896262_w100_h100_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий ноутбук Dell Inspiron 15 3000 series Intel Core i3-4005U 8 GB RAM 256 GB SSD + 320 GB HDD + NVIDIA GeForce 920M [15.6"], фото 3](https://images.prom.ua/6968896263_w100_h100_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий ноутбук Dell Inspiron 15 3000 series Intel Core i3-4005U 8 GB RAM 256 GB SSD + 320 GB HDD + NVIDIA GeForce 920M [15.6"], фото 4](https://images.prom.ua/6968896264_w100_h100_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий ноутбук Dell Inspiron 15 3000 series Intel Core i3-4005U 8 GB RAM 256 GB SSD + 320 GB HDD + NVIDIA GeForce 920M [15.6"], фото 5](https://images.prom.ua/6968896265_w100_h100_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий ноутбук Dell Inspiron 15 3000 series Intel Core i3-4005U 8 GB RAM 256 GB SSD + 320 GB HDD + NVIDIA GeForce 920M [15.6"], фото 6](https://images.prom.ua/6968896266_w100_h100_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
