![Ноутбук Dell latitude 5530 Intel Core I5-1235U 8 GB RAM 256 GB SSD [IPS 15.6" FullHD] — Б/У, фото 1](https://images.prom.ua/6977391059_noutbuk-dell-latitude.jpg)
Ноутбук Dell latitude 5530 Intel Core I5-1235U 8 GB RAM 256 GB SSD [IPS 15.6" FullHD] — Б/У
- В наявності
- Код: 652024
13 529,45 ₴

Ноутбук Dell latitude 5530 Intel Core I5-1235U 8 GB RAM 256 GB SSD [IPS 15.6" FullHD] - Б/У
Купуйте в нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: — ядер, Intel Core I5-1235U (12MB Cache, 4.4Hz)
Оперативна пам'ять: 8 GB RAM DDR4 (за додаткову плату ОЗП можна збільшити)
Жесткий диск: 256 GB SSD (за додаткову плату можна змінити обсяг накопичувача)
Дисплей: IPS 15.6" (1920x1080)
Відеокарта: інтегрована, Intel UHD Graphics (2 GB)
Додатково: підсвічування клавіатури
Інтерфейси: 2 x USB 3.0, 2 x USB Type-C, 1 x HDMI, 1 x Audio, 1 x LAN (RJ-45) / кардридер
Батарея: немає, за додаткову плату можна доукомплектувати робочою батареєю
ОС: Windows 11
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям
У комплекті: ноутбук, наклейки на клавіатуру, блок живлення
Гарантія: 3 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "РАМ сервіс" має 17-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD | 256GB |
| Відеокарта | UHD Graphics |
| Гравіювання клавіатури | Наклейки (без проклеювання) |
| Діагональ дисплея | 15,6 |
| Додаткова гарантія, міс. | 12 |
| Кількість ядер | 10 |
| Призначення | Офісний |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 2GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Особливості | У розшарочку/кредит |
| Покоління оперативної пам'яті | DDR4 |
| Процесор | i5-1235U |
| Дозвіл екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Серія процесорів | Intel Core i5 |
| Тактова частота | 4,4GHz |
| Тип екрана | IPS |
| Збільшити об'єм SSD | 500GB |
| Встановлення Microsoft Office | Office для Mac |
- Ціна: 13 529,45 ₴

![Ноутбук Dell latitude 5530 Intel Core I5-1235U 8 GB RAM 256 GB SSD [IPS 15.6" FullHD] — Б/У, фото 2](https://images.prom.ua/6977391060_w100_h100_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell latitude 5530 Intel Core I5-1235U 8 GB RAM 256 GB SSD [IPS 15.6" FullHD] — Б/У, фото 3](https://images.prom.ua/6977391061_w100_h100_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell latitude 5530 Intel Core I5-1235U 8 GB RAM 256 GB SSD [IPS 15.6" FullHD] — Б/У, фото 4](https://images.prom.ua/6977391062_w100_h100_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell latitude 5530 Intel Core I5-1235U 8 GB RAM 256 GB SSD [IPS 15.6" FullHD] — Б/У, фото 5](https://images.prom.ua/6977391063_w100_h100_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell latitude 5530 Intel Core I5-1235U 8 GB RAM 256 GB SSD [IPS 15.6" FullHD] — Б/У, фото 6](https://images.prom.ua/6977391064_w100_h100_noutbuk-dell-latitude.jpg)
