![Ігровий ноутбук HP Pavilion 15-n AMD A10-5745M 8 RAM 128 SSD AMD Radeon HD 8670M [15.6"] — Б/У, фото 1](https://images.prom.ua/7018255267_igrovij-noutbuk-hp.jpg)
Ігровий ноутбук HP Pavilion 15-n AMD A10-5745M 8 RAM 128 SSD AMD Radeon HD 8670M [15.6"] — Б/У
- В наявності
- Код: 653927
6 847,50 ₴

Ігровий ноутбук HP Pavilion 15-n AMD A10-5745M 8 RAM 128 SSD AMD Radeon HD 8670M [15.6"] - Б/У
Купуйте в нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: чотириядерний AMD A10-5745M (4MB Cache, 2.9Hz)
Оперативна пам'ять: 8 GB RAM (за додаткову плату ОЗП можна збільшити)
Жесткий диск: 128 GB SSD (за додаткову плату можна змінити обсяг накопичувача)
Дисплей: 15.6" (1366x768)
Відеокарта: інтегрована, AMD Radeon HD 8610G + дискретна, AMD Radeon HD 8670M (2 GB)
Інтерфейси: 2 x USB 3.0 / 1 x USB 2.0 / HDMI / RJ-45 LAN / вихід на навушники / мікрофонний вхід / кардридер / DVD-привод
Батарея: наявний, до 50 хв роботи (час безпосередньо залежить від режиму використання комп'ютера)
ОС: Windows 10
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям, ледь помітним засвіченням на матриці
У комплекті: ноутбук, блок живлення
Гарантія: 3 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "Recorder" має 17-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | A10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD | 128GB |
| Відеокарта | Radeon HD 8670M |
| Діагональ дисплея | 15,6 |
| Додаткова гарантія, міс. | 12 |
| Кількість ядер | 4 |
| Призначення | Ігровий |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 2GB |
| Операційна система | Windows 10 |
| Особливості | У розшарочку/кредит |
| Процесор | A10-5745M |
| Дозвіл екрану | 1366 x 768 |
| Серія процесорів | AMD A-Series |
| Тактова частота | 2,9GHz |
| Збільшити об'єм SSD | 500GB |
| Встановлення Microsoft Office | Office для Mac |
- Ціна: 6 847,50 ₴

![Ігровий ноутбук HP Pavilion 15-n AMD A10-5745M 8 RAM 128 SSD AMD Radeon HD 8670M [15.6"] — Б/У, фото 2](https://images.prom.ua/7018255268_w100_h100_igrovij-noutbuk-hp.jpg)
![Ігровий ноутбук HP Pavilion 15-n AMD A10-5745M 8 RAM 128 SSD AMD Radeon HD 8670M [15.6"] — Б/У, фото 3](https://images.prom.ua/7018255269_w100_h100_igrovij-noutbuk-hp.jpg)
![Ігровий ноутбук HP Pavilion 15-n AMD A10-5745M 8 RAM 128 SSD AMD Radeon HD 8670M [15.6"] — Б/У, фото 4](https://images.prom.ua/7018255270_w100_h100_igrovij-noutbuk-hp.jpg)
![Ігровий ноутбук HP Pavilion 15-n AMD A10-5745M 8 RAM 128 SSD AMD Radeon HD 8670M [15.6"] — Б/У, фото 5](https://images.prom.ua/7018255271_w100_h100_igrovij-noutbuk-hp.jpg)
![Ігровий ноутбук HP Pavilion 15-n AMD A10-5745M 8 RAM 128 SSD AMD Radeon HD 8670M [15.6"] — Б/У, фото 6](https://images.prom.ua/7018255272_w100_h100_igrovij-noutbuk-hp.jpg)
