
Ноутбук HP Intel Core i5-10210U 8 GB RAM 256 GB SSD [15.6" FullHD] - Б/У
Купуйте в нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: чотириядерний вісім потоків, Intel Core i5-10210U (6MB Cache, 4.2Hz)
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR4 (за додаткову плату ОЗП можна збільшити)
Жесткий диск: 256 GB SSD (за додаткову плату можна змінити обсяг накопичувача)
Дисплей: 15.6" (1920x1080)
Відеокарта: інтегрована, Intel UHD Graphics
Додатково: підсвічування клавіатури
Батарея: наявний, до 150 хв роботи (час безпосередньо залежить від режиму використання комп'ютера)
ОС: Windows 10
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям
У комплекті: ноутбук, блок живлення
Гарантія: 3 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "Recorder" має 17-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD | 256GB |
| Відеокарта | UHD Graphics |
| Діагональ дисплея | 15,6 |
| Додаткова гарантія, міс. | 12 |
| Кількість ядер | 4 |
| Призначення | Офісний |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Операційна система | Windows 10 |
| Особливості | У розшарочку/кредит |
| Покоління оперативної пам'яті | DDR4 |
| Процесор | i5-10210U |
| Дозвіл екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Серія процесорів | Intel Core i5 |
| Тактова частота | 4,2GHz |
| Тип екрана | TN |
| Збільшити об'єм SSD | 500GB |
| Встановлення Microsoft Office | Microsoft Office Pro |
- Ціна: 12 954 ₴

![Ноутбук HP Intel Core i5-10210U 8 GB RAM 256 GB SSD [15.6" FullHD] - Б/У, фото 2](https://images.prom.ua/7043499144_w100_h100_noutbuk-hp-intel.jpg)
![Ноутбук HP Intel Core i5-10210U 8 GB RAM 256 GB SSD [15.6" FullHD] - Б/У, фото 3](https://images.prom.ua/7043499148_w100_h100_noutbuk-hp-intel.jpg)
![Ноутбук HP Intel Core i5-10210U 8 GB RAM 256 GB SSD [15.6" FullHD] - Б/У, фото 4](https://images.prom.ua/7043499152_w100_h100_noutbuk-hp-intel.jpg)
![Ноутбук HP Intel Core i5-10210U 8 GB RAM 256 GB SSD [15.6" FullHD] - Б/У, фото 5](https://images.prom.ua/7043499155_w100_h100_noutbuk-hp-intel.jpg)
![Ноутбук HP Intel Core i5-10210U 8 GB RAM 256 GB SSD [15.6" FullHD] - Б/У, фото 6](https://images.prom.ua/7043499157_w100_h100_noutbuk-hp-intel.jpg)
![Ноутбук HP Intel Core i5-10210U 8 GB RAM 256 GB SSD [15.6" FullHD] - Б/У, фото 1](https://images.prom.ua/7043499141_noutbuk-hp-intel.jpg)
