![Ноутбук HP DV5-1110 Intel Pentium T3200 4 GB RAM 500 GB HDD [15.4"] - Б/У - УЦЕНКА!, фото 1](https://images.prom.ua/7048602922_noutbuk-hp-dv5-1110.jpg)
Ноутбук HP DV5-1110 Intel Pentium T3200 4 GB RAM 500 GB HDD [15.4"] - Б/У - УЦЕНКА!
- В наявності
- Код: 655704
2 365 ₴

Ноутбук HP DV5-1110 Intel Pentium T3200 4 GB RAM 500 GB HDD [15.4"] - Б/У - УЦЕНКА!
Купуйте в нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: двоядерний, Intel Pentium T3200 (1MB Cache, 2Hz)
Оперативна пам'ять: 4 GB RAM (за додаткову плату ОЗП можна збільшити)
Жесткий диск: 500 GB HDD (за додаткову плату можна змінити обсяг накопичувача)
Дисплей: 15.4" (1280x800)
Відеокарта: дискретна, nVIDIA GeForce 9200M GS (256 MB)
Інтерфейси: 4 x USB 2.0 / HDMI / VGA / RJ-45 LAN / вихід на навушники / мікрофонний вхід / кардридер / DVD-привод
Батарея: наявний, до 150 хв роботи (час безпосередньо залежить від режиму використання комп'ютера)
ОС: Windows 7
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям, сліди ремонту корпусу
У комплекті: ноутбук, наклейки на клавіатуру, блок живлення
Гарантія: 1 місяць (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "Recorder" має 17-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows 7 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Pentium |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDD | 500GB |
| Відеокарта | GeForce 9200M GS |
| Гравіювання клавіатури | Наклейки (без проклеювання) |
| Діагональ дисплея | 15,4 |
| Додаткова гарантія, міс. | 12 |
| Кількість ядер | 2 |
| Призначення | Офісний |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4GB |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 256MB |
| Операційна система | Windows 7 |
| Особливості | У розшарочку/кредит |
| Процесор | Pentium T3200 |
| Дозвіл екрану | 1280x800 |
| Серія процесорів | Intel Pentium |
| Тактова частота | 2GHz |
| Збільшити об'єм SSD | 500GB |
| Встановлення Microsoft Office | Office для Mac |
- Ціна: 2 365 ₴

![Ноутбук HP DV5-1110 Intel Pentium T3200 4 GB RAM 500 GB HDD [15.4"] - Б/У - УЦЕНКА!, фото 2](https://images.prom.ua/7048602924_w100_h100_noutbuk-hp-dv5-1110.jpg)
![Ноутбук HP DV5-1110 Intel Pentium T3200 4 GB RAM 500 GB HDD [15.4"] - Б/У - УЦЕНКА!, фото 3](https://images.prom.ua/7048602926_w100_h100_noutbuk-hp-dv5-1110.jpg)
![Ноутбук HP DV5-1110 Intel Pentium T3200 4 GB RAM 500 GB HDD [15.4"] - Б/У - УЦЕНКА!, фото 4](https://images.prom.ua/7048602928_w100_h100_noutbuk-hp-dv5-1110.jpg)
![Ноутбук HP DV5-1110 Intel Pentium T3200 4 GB RAM 500 GB HDD [15.4"] - Б/У - УЦЕНКА!, фото 5](https://images.prom.ua/7048602930_w100_h100_noutbuk-hp-dv5-1110.jpg)
