![Моноблок Dell Optiplex 9030 AIO Intel Core I5-4690S 8 GB RAM 120 GB SSD [IPS 23" FullHD] — Б/У, фото 1](https://images.prom.ua/6236906442_monoblok-dell-optiplex.jpg)
Моноблок Dell Optiplex 9030 AIO Intel Core I5-4690S 8 GB RAM 120 GB SSD [IPS 23" FullHD] — Б/У
- В наявності
- Код: 612321
4 914 ₴
Моноблок Dell Optiplex 9030 AIO Intel Core I5-4690S 8 GB RAM 120 GB SSD [IPS 23" FullHD] - Б/У
Без підставки!
Купуйте в нас уже готовий до використання моноблок з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: чотириядерний, Intel Core I5-4690S (6MB Cache, 3.9Hz)
Оперативна пам'ять: 8 GB RAM (за додаткову плату ОЗП можна збільшити)
Жесткий диск: 120 GB SSD (за додаткову плату можна змінити обсяг накопичувача)
Дисплей: IPS 23" (1920x1080)
Відеокарта: інтегрована, Intel HD Graphics 4600 (1 GB)
Інтерфейси: 6 x USB 3.0 / 2 x USB 2.0 / 2 x HDMI / DisplayPort / RJ-45 LAN / вихід на навушники / мікрофонний вхід / кардридер
ОС: Windows 10
Зовнішній вигляд: потертості та подряпини корпусу, незначні подряпини на матриці
У комплекті: моноблок, кабель живлення
Гарантія: 2 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "РАМ сервіс" має 16-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Стан | Вживані |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD | 120GB |
| Відеокарта | HD 4600 |
| Зовнішні роз'єми | USB 3.0 |
| Діагональ дисплея | 23 |
| Кількість ядер | 4 |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 1GB |
| Операційна система | Windows 10 |
| Покоління оперативної пам'яті | DDR3 |
| Процесор | 4690S |
| Дозвіл екрану | 1920x1080 |
| Серія процесорів | Core i5 |
| Мережевий модем | LAN |
| Тактова частота | 3,9GHz |
| Тип екрана | IPS |
- Ціна: 4 914 ₴

![Моноблок Dell Optiplex 9030 AIO Intel Core I5-4690S 8 GB RAM 120 GB SSD [IPS 23" FullHD] — Б/У, фото 2](https://images.prom.ua/6236906443_w100_h100_monoblok-dell-optiplex.jpg)
![Моноблок Dell Optiplex 9030 AIO Intel Core I5-4690S 8 GB RAM 120 GB SSD [IPS 23" FullHD] — Б/У, фото 3](https://images.prom.ua/6236906446_w100_h100_monoblok-dell-optiplex.jpg)
![Моноблок Dell Optiplex 9030 AIO Intel Core I5-4690S 8 GB RAM 120 GB SSD [IPS 23" FullHD] — Б/У, фото 4](https://images.prom.ua/6236906449_w100_h100_monoblok-dell-optiplex.jpg)
