влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Procesor: Intel® Core™ i5-1240U 3.30 GHz [Max. Turbo Frequency 4.40 GHz] SSD: 512GB (M.2) Uhlopriečka displeja: 10,1" (25,6 cm) Rozlíšenie displeja: WUXGA (1920 x 1200) Bluetooth: Áno Wi-Fi: Áno Webcam: Webcam Grafická karta: Intel Iris Xe Graphics Operačný systém: Windows 11 Pro Čítačka pamäťových kariet: Micro SD Konektory: 1 x LAN (RJ-45) Konektory: 2 x Thunderbolt 4 port Konektory: 1 x USB 3.2 Gen1 Dotyková obrazovka: Dotyková obrazovka RAM: 16GB LPDDR5 Onboard Pen for touchscreen: Pen for touchscreen Rozmery: 25 mm x 262 mm x 188 mm Hmotnosť: 1.016 kg
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB LPDDR5 Onboard |
| SSD | 512GB (M.2) |
| Відеокарта | Intel Iris Xe |
| Гарантія, років | 2 |
| Діагональ дисплея | 10,1 (25,6 cm) |
| Кардридер | Micro SD |
| Клас | Gold |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Процесор | i5-1240U |
| Дозвіл екрану | 1920 x 1200 |
| Роз'єми | USB 3.2 Gen1 |
| Ручка для сенсорного екрана | Pen for touchscreen |
- Ціна: 54 994,50 ₴









