![Ноутбук Lenovo ThinkPad L450 Intel Core I5-5300U 8 GB RAM 128 GB SSD [IPS 14" FullHD] - Б/У, фото 1](https://images.prom.ua/6807115241_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
Ноутбук Lenovo ThinkPad L450 Intel Core I5-5300U 8 GB RAM 128 GB SSD [IPS 14" FullHD] - Б/У
- В наявності
- Код: 645740
3 992,50 ₴

Ноутбук Lenovo ThinkPad L450 Intel Core I5-5300U 8 GB RAM 128 GB SSD [IPS 14" FullHD] - Б/У
Без вебкамери!
Купіть у нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностикований, чистильний і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: двоядерний, Intel Core I5-5300U (3MB Cache, 2.9Hz)
Оперативна пам'ять: 8 GB RAM (за додаткову плату ОЗП можна збільшити)
Жесткий диск: 128 GB SSD (за додаткову плату можна змінити обсяг диска)
Дисплей: IPS 14" (1920x1080)
Відеокарта: інтегрована, Intel HD Graphics 5500 (1GB)
Інтерфейси: 3 x USB 3.0 / miniDisplayPort / VGA / RJ-45 LAN / вихід на навушники / кардридер
Батарея: є до 150 хв роботи (час безпосередньо залежить від режиму використання комп'ютера)
ОС: Windows 10
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям, засвічені на матриці, пошкоджена решітка радіатора
У комплекті: ноутбук, наклейки на клавіатуру, блок живлення
Гарантія: 2 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "РАМ сервіс" має 17-річний досвід продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
— Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
— Саме тому ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
— У нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Тому відвідайте до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо ви не місцева, тоді можете скористатися послугами доставки. оплатити товар можна всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Ваш дзвінок телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD | 128GB |
| Веб-камера | - |
| Відеокарта | HD 5500 |
| Гравіювання клавіатури | Наклейки (без проклеювання) |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Додаткова гарантія, міс. | 12 |
| Кількість ядер | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 1GB |
| Операційна система | Windows 10 |
| Покоління оперативної пам'яті | DDR3 |
| Процесор | i5-5300U |
| Дозвіл екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Серія процесорів | Intel Core i5 |
| Тактова частота | 2,9GHz |
| Тип екрана | IPS |
| Збільшити об'єм SSD | 500GB |
| Встановлення Microsoft Office | Office для Mac |
- Ціна: 3 992,50 ₴

![Ноутбук Lenovo ThinkPad L450 Intel Core I5-5300U 8 GB RAM 128 GB SSD [IPS 14" FullHD] - Б/У, фото 2](https://images.prom.ua/6807115242_w100_h100_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad L450 Intel Core I5-5300U 8 GB RAM 128 GB SSD [IPS 14" FullHD] - Б/У, фото 3](https://images.prom.ua/6807115243_w100_h100_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad L450 Intel Core I5-5300U 8 GB RAM 128 GB SSD [IPS 14" FullHD] - Б/У, фото 4](https://images.prom.ua/6807115244_w100_h100_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad L450 Intel Core I5-5300U 8 GB RAM 128 GB SSD [IPS 14" FullHD] - Б/У, фото 5](https://images.prom.ua/6807115245_w100_h100_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad L450 Intel Core I5-5300U 8 GB RAM 128 GB SSD [IPS 14" FullHD] - Б/У, фото 6](https://images.prom.ua/6807115246_w100_h100_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad L450 Intel Core I5-5300U 8 GB RAM 128 GB SSD [IPS 14" FullHD] - Б/У, фото 7](https://images.prom.ua/7114302915_w100_h100_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
