
Ноутбук Asus R540Y AMD A8-7410 8 GB RAM 120 GB SSD [15.6"] - Б/У
Купуйте в нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: чотириядерний, AMD A8-7410 (2MB Cache, 2.5Hz)
Оперативна пам'ять: 8 GB RAM
Жесткий диск: 120 GB SSD (за додаткову плату можна змінити обсяг накопичувача)
Дисплей: 15.6" (1366x768)
Відеокарта: інтегрована, AMD Radeon R5 Graphics (1 GB)
Інтерфейси: 1 x USB 3.0 / 1 x USB 2.0 / 1 x Type-C / HDMI / VGA / RJ-45 LAN / вихід на навушники / мікрофонний вхід / кардридер
Батарея: наявний, до 250 хв роботи (час безпосередньо залежить від режиму використання комп'ютера)
ОС: Windows 10
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям, тріщина на кришці матриці
У комплекті: ноутбук, наклейки на клавіатуру, блок живлення
Гарантія: 3 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "РАМ сервіс" має 17-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | A8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD | 120GB |
| Гравіювання клавіатури | Наклейки (без проклеювання) |
| Додаткова гарантія, міс. | 12 |
| Кількість ядер | 4 |
| Призначення | Офісний |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Операційна система | Windows 10 |
| Особливості | У розшарочку/кредит |
| Процесор | A8-7410 |
| Серія процесорів | AMD Ryzen 7 |
| Тактова частота | 2,5GHz |
| Збільшити об'єм SSD | 500GB |
| Встановлення Microsoft Office | Office для Mac |
- Ціна: 5 915 ₴

![Ноутбук Asus R540Y AMD A8-7410 8 GB RAM 120 GB SSD [15.6"] - Б/У, фото 2](https://images.prom.ua/7184653548_w100_h100_noutbuk-asus-r540y.jpg)
![Ноутбук Asus R540Y AMD A8-7410 8 GB RAM 120 GB SSD [15.6"] - Б/У, фото 3](https://images.prom.ua/7184653549_w100_h100_noutbuk-asus-r540y.jpg)
![Ноутбук Asus R540Y AMD A8-7410 8 GB RAM 120 GB SSD [15.6"] - Б/У, фото 4](https://images.prom.ua/7184653550_w100_h100_noutbuk-asus-r540y.jpg)
![Ноутбук Asus R540Y AMD A8-7410 8 GB RAM 120 GB SSD [15.6"] - Б/У, фото 5](https://images.prom.ua/7184653551_w100_h100_noutbuk-asus-r540y.jpg)
![Ноутбук Asus R540Y AMD A8-7410 8 GB RAM 120 GB SSD [15.6"] - Б/У, фото 6](https://images.prom.ua/7184653552_w100_h100_noutbuk-asus-r540y.jpg)
![Ноутбук Asus R540Y AMD A8-7410 8 GB RAM 120 GB SSD [15.6"] - Б/У, фото 1](https://images.prom.ua/7184653547_noutbuk-asus-r540y.jpg)
