![Ноутбук MacBook Pro A1278 Intel Core 2 Duo P8700 4 GB RAM 160 GB HDD NVIDIA GeForce 9400M [13"] - Б/У, фото 1](https://images.prom.ua/7184686940_noutbuk-macbook-pro.jpg)
Ноутбук MacBook Pro A1278 Intel Core 2 Duo P8700 4 GB RAM 160 GB HDD NVIDIA GeForce 9400M [13"] - Б/У
- В наявності
- Код: 599571
3 423 ₴

Ноутбук MacBook Pro A1278 Intel Core 2 Duo P8700 4 GB RAM 160 GB HDD NVIDIA GeForce 9400M [13"] - Б/У
Купуйте в нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: двоядерний, Intel Core 2 Duo P8700 (3MB Cache 2.53Hz)
Оперативна пам'ять: 4 GB RAM (за додаткову плату ОЗП можна збільшити)
Жесткий диск: 160 GB HDD (за додаткову плату можна змінити обсяг диска)
Дисплей: 13" (1280x800)
Відеокарта: дискретна, NVIDIA GeForce 9400M (256 MB)
Додатково: підсвічування клавіатури
Інтерфейси: 2 x USB 2.0 / Display port / FireWire / Thunderbolt / MagSafe / RJ-45 LAN/вихід на навушники/мікрофонний вхід/кардридер/DD-привод
Батарея: є до 150 хв роботи (час безпосередньо залежить від режиму використання комп'ютера)
ОС: Ubuntu 22.04
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям
У комплекті: ноутбук, блок живлення
Гарантія: 3 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "Recororer" має 17-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core 2 Duo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова гарантія, міс. | 12 |
| Кількість ядер | 2 |
| Призначення | Офісний |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4GB |
| Операційна система | Ubuntu 22.04 |
| Особливості | У розшарочку/кредит |
| Процесор | P8700 |
| Серія процесорів | Intel Core 2 Duo |
| Тактова частота | 2,53GHz |
| Збільшити об'єм SSD | 500GB |
| Встановлення Microsoft Office | Microsoft Office Pro |
- Ціна: 3 423 ₴

![Ноутбук MacBook Pro A1278 Intel Core 2 Duo P8700 4 GB RAM 160 GB HDD NVIDIA GeForce 9400M [13"] - Б/У, фото 2](https://images.prom.ua/7184686946_w100_h100_noutbuk-macbook-pro.jpg)
![Ноутбук MacBook Pro A1278 Intel Core 2 Duo P8700 4 GB RAM 160 GB HDD NVIDIA GeForce 9400M [13"] - Б/У, фото 3](https://images.prom.ua/7184686951_w100_h100_noutbuk-macbook-pro.jpg)
![Ноутбук MacBook Pro A1278 Intel Core 2 Duo P8700 4 GB RAM 160 GB HDD NVIDIA GeForce 9400M [13"] - Б/У, фото 4](https://images.prom.ua/7184686954_w100_h100_noutbuk-macbook-pro.jpg)
![Ноутбук MacBook Pro A1278 Intel Core 2 Duo P8700 4 GB RAM 160 GB HDD NVIDIA GeForce 9400M [13"] - Б/У, фото 5](https://images.prom.ua/7184686958_w100_h100_noutbuk-macbook-pro.jpg)
![Ноутбук MacBook Pro A1278 Intel Core 2 Duo P8700 4 GB RAM 160 GB HDD NVIDIA GeForce 9400M [13"] - Б/У, фото 6](https://images.prom.ua/7184686961_w100_h100_noutbuk-macbook-pro.jpg)
