![Ігровий ноутбук Lenovo 510-15ISK Intel Core I5-6200U 8 GB RAM DDR4 256GB SSD GeForce 940MX [IPS 15.6" FullHD] — Б/У, фото 1](https://images.prom.ua/7190785248_igrovij-noutbuk-lenovo.jpg)
Ігровий ноутбук Lenovo 510-15ISK Intel Core I5-6200U 8 GB RAM DDR4 256GB SSD GeForce 940MX [IPS 15.6" FullHD] — Б/У
- В наявності
- Код: 656635
7 210 ₴

Ігровий ноутбук Lenovo 510-15ISK Intel Core I5-6200U 8GB RAM DDR4 256GB SSD GeForce 940MX [IPS 15.6" FullHD] - Б/У
Купуйте в нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: двоядерний, Intel Core I5-6200U (3MB Cache, 2.8Hz)
Оперативна пам'ять: 8 GB RAM DDR4 (за додаткову плату ОЗП можна збільшити)
Жесткий диск: 256 GB SSD (за додаткову плату можна змінити обсяг накопичувача)
Дисплей: IPS 15.6" (1920x1080) FullHD
Відеокарта: інтегрована, Intel HD Graphics 520, NVIDIA GeForce 940M (1GB)
Інтерфейси: 2 x USB 3.0 / 1 x USB 2.0 / HDMI / VGA / RJ-45 LAN / комбінований аудіороз'єм/кардридер
Батарея: є, до 130 хв. роботи (час безпосередньо залежить від режиму використання комп'ютера)
ОС: Windows 10
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям
У комплекті: ноутбук, наклейки на клавіатуру, блок живлення
Гарантія: 2 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "РАМ сервіс" має 17-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD | 256GB |
| Відеокарта | GeForce 940MX |
| Діагональ дисплея | 15,6 |
| Кількість ядер | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 1GB |
| Операційна система | Windows 10 |
| Покоління оперативної пам'яті | DDR4 |
| Процесор | i5-6200U |
| Дозвіл екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Серія процесорів | Intel Core i5 |
| Тактова частота | 2,8GHz |
| Тип екрана | IPS |
- Ціна: 7 210 ₴

![Ігровий ноутбук Lenovo 510-15ISK Intel Core I5-6200U 8 GB RAM DDR4 256GB SSD GeForce 940MX [IPS 15.6" FullHD] — Б/У, фото 2](https://images.prom.ua/7190785252_w100_h100_igrovij-noutbuk-lenovo.jpg)
![Ігровий ноутбук Lenovo 510-15ISK Intel Core I5-6200U 8 GB RAM DDR4 256GB SSD GeForce 940MX [IPS 15.6" FullHD] — Б/У, фото 3](https://images.prom.ua/7190785254_w100_h100_igrovij-noutbuk-lenovo.jpg)
![Ігровий ноутбук Lenovo 510-15ISK Intel Core I5-6200U 8 GB RAM DDR4 256GB SSD GeForce 940MX [IPS 15.6" FullHD] — Б/У, фото 4](https://images.prom.ua/7190785256_w100_h100_igrovij-noutbuk-lenovo.jpg)
![Ігровий ноутбук Lenovo 510-15ISK Intel Core I5-6200U 8 GB RAM DDR4 256GB SSD GeForce 940MX [IPS 15.6" FullHD] — Б/У, фото 5](https://images.prom.ua/7190785258_w100_h100_igrovij-noutbuk-lenovo.jpg)
![Ігровий ноутбук Lenovo 510-15ISK Intel Core I5-6200U 8 GB RAM DDR4 256GB SSD GeForce 940MX [IPS 15.6" FullHD] — Б/У, фото 6](https://images.prom.ua/7190785260_w100_h100_igrovij-noutbuk-lenovo.jpg)
