влевовправо

Tablet Samsung Galaxy Tab A8 LTE (2021) Grey 64GB
- В наявності
- Код: 1900318
9 164,80 ₴
+380 (96) 799-08-55
Основний + Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Procesor: Unisoc Tiger T618 (12 nm) Uhlopriečka displeja: 10,5" (26,6 cm) Rozlíšenie displeja: WUXGA (1920 x 1200) Wi-Fi: Áno Operačný systém: Android Pamäť: 64 GB RAM: 3GB Rozmery: 6 mm x 161 mm x 246 mm Hmotnosť: 0.508 kg
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Операційна система | Android |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 3GB |
| Гарантія, років | 2 |
| Діагональ дисплея | 10,5 (26,6 cm) |
| Клас | Gold |
| Обсяг пам'яті | 64 GB |
| Процесор | Unisoc Tiger T618 (12 nm) |
| Дозвіл екрану | 1920 x 1200 |
- Ціна: 9 164,80 ₴









