Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Procesor: Qualcomm SDM670 Snapdragon 670 (10 nm) Uhlopriečka displeja: 10,5" (26,6 cm) Rozlíšenie displeja: WQXGA (2560 x 1600) Operačný systém: Android Pamäť: 64 GB RAM: 4GB Rozmery: 5 mm x 160 mm x 245 mm Hmotnosť: 0.4 kg
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Операційна система | Android |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 4GB |
| Гарантія, років | 2 |
| Діагональ дисплея | 10,5 (26,6 cm) |
| Клас | Silver |
| Обсяг пам'яті | 64 GB |
| Процесор | Qualcomm SDM670 Snapdragon 670 (10 nm) |
| Дозвіл екрану | 2560x1600 |
- Ціна: 7 524,50 ₴







