![Ноутбук HP Pavilion 15-cw AMD Ryzen 5 3500U 16 RAM 256 SSD [IPS 15.6 FullHD] - УЦЕНКА! Б/У, фото 1](https://images.prom.ua/7204492445_noutbuk-hp-pavilion.jpg)
Ноутбук HP Pavilion 15-cw AMD Ryzen 5 3500U 16 RAM 256 SSD [IPS 15.6 FullHD] - УЦЕНКА! Б/У
- В наявності
- Код: 657798
9 818,50 ₴

Ноутбук HP Pavilion 15-cw AMD Ryzen 5 3500U 16 RAM 256 SSD [IPS 15.6 FullHD] - УЦЕНКА! Б/У
Купуйте в нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: чотириядерний вісім потоків, AMD Ryzen 5 3500U (4MB Cache, 3.7Hz)
Оперативна пам'ять: 16 GB RAM DDR4 (за додаткову плату ОЗП можна збільшити)
Жесткий диск: 256 GB SSD (за додаткову плату можна змінити обсяг накопичувача)
Дисплей: IPS 15.6" (1920x1080)
Відеокарта: інтегрована, AMD Radeon RX Vega 8 (2 GB)
Додатково: підсвічування клавіатури
Інтерфейси: 1 x USB 3.1 Gen 1 Type-C/2 x USB 3.1 Gen 1 Type-A/HDMI/RJ-45/комбінований аудіороз'єм / кардридер
Батарея: наявний, до 100 хв роботи (час безпосередньо залежить від режиму використання комп'ютера)
ОС: Windows 11
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям, вм'ятини на корпусі, точковий засвічення на матриці
У комплекті: ноутбук, наклейки на клавіатуру, блок живлення
Гарантія: 3 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "Recorder" має 17-річний досвід з продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon RX Vega 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD | 256 |
| Відеокарта | Radeon Vega 8 |
| Гравіювання клавіатури | Наклейки (без проклеювання) |
| Діагональ дисплея | 15,6 |
| Додаткова гарантія, міс. | 12 |
| Кількість ядер | 4 |
| Призначення | Офісний |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16GB |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 2GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Особливості | У розшарочку/кредит |
| Покоління оперативної пам'яті | DDR4 |
| Процесор | AMD Ryzen 5 3500u |
| Дозвіл екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Серія процесорів | AMD Ryzen 7 |
| Тактова частота | 3,7GHz |
| Тип екрана | IPS |
| Збільшити об'єм SSD | 500GB |
| Встановлення Microsoft Office | Office для Mac |
- Ціна: 9 818,50 ₴

![Ноутбук HP Pavilion 15-cw AMD Ryzen 5 3500U 16 RAM 256 SSD [IPS 15.6 FullHD] - УЦЕНКА! Б/У, фото 2](https://images.prom.ua/7204492446_w100_h100_noutbuk-hp-pavilion.jpg)
![Ноутбук HP Pavilion 15-cw AMD Ryzen 5 3500U 16 RAM 256 SSD [IPS 15.6 FullHD] - УЦЕНКА! Б/У, фото 3](https://images.prom.ua/7204492447_w100_h100_noutbuk-hp-pavilion.jpg)
![Ноутбук HP Pavilion 15-cw AMD Ryzen 5 3500U 16 RAM 256 SSD [IPS 15.6 FullHD] - УЦЕНКА! Б/У, фото 4](https://images.prom.ua/7204492448_w100_h100_noutbuk-hp-pavilion.jpg)
![Ноутбук HP Pavilion 15-cw AMD Ryzen 5 3500U 16 RAM 256 SSD [IPS 15.6 FullHD] - УЦЕНКА! Б/У, фото 5](https://images.prom.ua/7204492449_w100_h100_noutbuk-hp-pavilion.jpg)
![Ноутбук HP Pavilion 15-cw AMD Ryzen 5 3500U 16 RAM 256 SSD [IPS 15.6 FullHD] - УЦЕНКА! Б/У, фото 6](https://images.prom.ua/7204492450_w100_h100_noutbuk-hp-pavilion.jpg)
![Ноутбук HP Pavilion 15-cw AMD Ryzen 5 3500U 16 RAM 256 SSD [IPS 15.6 FullHD] - УЦЕНКА! Б/У, фото 7](https://images.prom.ua/7204492451_w100_h100_noutbuk-hp-pavilion.jpg)
