![Ігровий ноутбук Acer Nitro AN17-42 Ryzen 7 8845HS 16 RAM 1000 SSD GeForce RTX 4060 [IPS 15.6" FullHD] — Б/У, фото 1](https://images.prom.ua/7209499563_igrovij-noutbuk-acer.jpg)
Ігровий ноутбук Acer Nitro AN17-42 Ryzen 7 8845HS 16 RAM 1000 SSD GeForce RTX 4060 [IPS 15.6" FullHD] — Б/У
- В наявності
- Код: 658728
41 932 ₴

Ігровий ноутбук Acer Nitro AN17-42 Ryzen 7 8845HS 16 RAM 1000 SSD GeForce RTX 4060 [IPS 15.6" FullHD] - Б/У
Купуйте в нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: вісім ядер шістнадцять потоків, AMD Ryzen 7 8845HS (16MB Cache, 5.1Hz)
Оперативна пам'ять: 16 GB RAM DDR5 (за додаткову плату ОЗП можна збільшити)
Жесткий диск: 1000 GB SSD M.2 (за додаткову плату можна змінити обсяг накопичувача)
Дисплей: IPS 15.6" (1920x1080) 165Hz
Відеокарта: інтегрована, Radeon 780M Graphics + дискретна, NVIDIA GeForce RTX 4060 (8 GB)
Додатково: підсвічування клавіатури
Інтерфейси: 3 x USB 3.2 Gen. 1 / 2 x USB Type-C (DisplayPort) / HDMI/RJ-45 LAN/вихід на навушники/мікрофонний вхід/кардридер
Батарея: наявний, до 150 хв роботи (час безпосередньо залежить від режиму використання комп'ютера)
ОС: Windows 11
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям
У комплекті: ноутбук, блок живлення
Гарантія: 3 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "Recorder" має 17-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD | 1000GB |
| Відеокарта | GeForce RTX 4060 |
| Діагональ дисплея | 15,6 |
| Додаткова гарантія, міс. | 12 |
| Кількість потоків | 16 |
| Кількість ядер | 8 |
| Призначення | Ігровий |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16GB |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 8GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Особливості | У розшарочку/кредит |
| Покоління оперативної пам'яті | DDR5 |
| Процесор | Ryzen 7 8845HS |
| Дозвіл екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Серія процесорів | AMD Ryzen 7 |
| Тактова частота | 5,1GHz |
| Тип екрана | IPS |
| Встановлення Microsoft Office | Office для Mac |
| Частота оновлення | 165 Hz |
- Ціна: 41 932 ₴

![Ігровий ноутбук Acer Nitro AN17-42 Ryzen 7 8845HS 16 RAM 1000 SSD GeForce RTX 4060 [IPS 15.6" FullHD] — Б/У, фото 2](https://images.prom.ua/7209499564_w100_h100_igrovij-noutbuk-acer.jpg)
![Ігровий ноутбук Acer Nitro AN17-42 Ryzen 7 8845HS 16 RAM 1000 SSD GeForce RTX 4060 [IPS 15.6" FullHD] — Б/У, фото 3](https://images.prom.ua/7209499565_w100_h100_igrovij-noutbuk-acer.jpg)
![Ігровий ноутбук Acer Nitro AN17-42 Ryzen 7 8845HS 16 RAM 1000 SSD GeForce RTX 4060 [IPS 15.6" FullHD] — Б/У, фото 4](https://images.prom.ua/7209499566_w100_h100_igrovij-noutbuk-acer.jpg)
![Ігровий ноутбук Acer Nitro AN17-42 Ryzen 7 8845HS 16 RAM 1000 SSD GeForce RTX 4060 [IPS 15.6" FullHD] — Б/У, фото 5](https://images.prom.ua/7209499567_w100_h100_igrovij-noutbuk-acer.jpg)
![Ігровий ноутбук Acer Nitro AN17-42 Ryzen 7 8845HS 16 RAM 1000 SSD GeForce RTX 4060 [IPS 15.6" FullHD] — Б/У, фото 6](https://images.prom.ua/7209499568_w100_h100_igrovij-noutbuk-acer.jpg)
![Ігровий ноутбук Acer Nitro AN17-42 Ryzen 7 8845HS 16 RAM 1000 SSD GeForce RTX 4060 [IPS 15.6" FullHD] — Б/У, фото 7](https://images.prom.ua/7209499569_w100_h100_igrovij-noutbuk-acer.jpg)
![Ігровий ноутбук Acer Nitro AN17-42 Ryzen 7 8845HS 16 RAM 1000 SSD GeForce RTX 4060 [IPS 15.6" FullHD] — Б/У, фото 8](https://images.prom.ua/7209499570_w100_h100_igrovij-noutbuk-acer.jpg)
