![Ігровий ноутбук Fujitsu Celsius H7510 Core i7-10850H 16 RAM 512 SSD Nvidia Quadro T1000 [IPS 15.6" FHD] — Б/У, фото 1](https://images.prom.ua/7216596303_igrovij-noutbuk-fujitsu.jpg)
Ігровий ноутбук Fujitsu Celsius H7510 Core i7-10850H 16 RAM 512 SSD Nvidia Quadro T1000 [IPS 15.6" FHD] — Б/У
- В наявності
- Код: 658806
23 800 ₴

Ігровий ноутбук Fujitsu Celsius H7510 Core i7-10850H 16 RAM 512 SSD Nvidia Quadro T1000 [IPS 15.6" FHD] — Б/У
Купуйте в нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: шість ядер дванадцять потоків, Intel Core i7-10850H (8MB Cache, 4.9Hz)
Оперативна пам'ять: 16 GB RAM DDR4
Жесткий диск: 512 GB SSD
Дисплей: IPS 15.6" (1920x1080)
Відеокарта: інтегрована, Intel UHD Graphics + дискретна, Nvidia Quadro T1000 (4 GB)
Інтерфейси: 3 x USB 3.0 / 2 x USB Type-C / LAN (RJ-45) / 4G / VGA / HDMI / вихід на навушники/мікрофонний вхід/кардридер
Батарея: наявний, до 200 хв роботи (час безпосередньо залежить від режиму використання комп'ютера)
ОС: Windows 11
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям, вм'ятини на кришці матриці
У комплекті: ноутбук, блок живлення
Гарантія: 3 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "Recorder" має 17-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD | 512GB |
| Відеокарта | Quadro T1000 |
| Діагональ дисплея | 15,6 |
| Додаткова гарантія, міс. | 12 |
| Кількість ядер | 6 |
| Призначення | Ігровий |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16GB |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 4GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Особливості | У розшарочку/кредит |
| Покоління оперативної пам'яті | DDR4 |
| Процесор | i7-10850H |
| Дозвіл екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Серія процесорів | Intel Core i7 |
| Тактова частота | 4,9GHz |
| Тип екрана | IPS |
| Встановлення Microsoft Office | Office для Mac |
- Ціна: 23 800 ₴

![Ігровий ноутбук Fujitsu Celsius H7510 Core i7-10850H 16 RAM 512 SSD Nvidia Quadro T1000 [IPS 15.6" FHD] — Б/У, фото 2](https://images.prom.ua/7216596304_w100_h100_igrovij-noutbuk-fujitsu.jpg)
![Ігровий ноутбук Fujitsu Celsius H7510 Core i7-10850H 16 RAM 512 SSD Nvidia Quadro T1000 [IPS 15.6" FHD] — Б/У, фото 3](https://images.prom.ua/7216596305_w100_h100_igrovij-noutbuk-fujitsu.jpg)
![Ігровий ноутбук Fujitsu Celsius H7510 Core i7-10850H 16 RAM 512 SSD Nvidia Quadro T1000 [IPS 15.6" FHD] — Б/У, фото 4](https://images.prom.ua/7216596306_w100_h100_igrovij-noutbuk-fujitsu.jpg)
![Ігровий ноутбук Fujitsu Celsius H7510 Core i7-10850H 16 RAM 512 SSD Nvidia Quadro T1000 [IPS 15.6" FHD] — Б/У, фото 5](https://images.prom.ua/7216596307_w100_h100_igrovij-noutbuk-fujitsu.jpg)
![Ігровий ноутбук Fujitsu Celsius H7510 Core i7-10850H 16 RAM 512 SSD Nvidia Quadro T1000 [IPS 15.6" FHD] — Б/У, фото 6](https://images.prom.ua/7216596309_w100_h100_igrovij-noutbuk-fujitsu.jpg)
![Ігровий ноутбук Fujitsu Celsius H7510 Core i7-10850H 16 RAM 512 SSD Nvidia Quadro T1000 [IPS 15.6" FHD] — Б/У, фото 7](https://images.prom.ua/7216596311_w100_h100_igrovij-noutbuk-fujitsu.jpg)
![Ігровий ноутбук Fujitsu Celsius H7510 Core i7-10850H 16 RAM 512 SSD Nvidia Quadro T1000 [IPS 15.6" FHD] — Б/У, фото 8](https://images.prom.ua/7216596313_w100_h100_igrovij-noutbuk-fujitsu.jpg)
