![Ноутбук Acer Aspire 8930G Core 2 Quad Q9000 4 RAM 2 x 500 HDD GeForce 9700M GT [18.4" FullHD] - Б/У, фото 1](https://images.prom.ua/7230276105_noutbuk-acer-aspire.jpg)
Ноутбук Acer Aspire 8930G Core 2 Quad Q9000 4 RAM 2 x 500 HDD GeForce 9700M GT [18.4" FullHD] - Б/У
- В наявності
- Код: 658112
2 990 ₴

Ноутбук Acer Aspire 8930G Core 2 Quad Q9000 4 RAM 2 x 500 HDD GeForce 9700M GT [18.4" FullHD] - Б/У
Підходить для нескладних завдань.
Купуйте в нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: чотириядерний, Intel Core 2 Quad Q9000 (6MB Cache, 2Hz)
Оперативна пам'ять: 4 GB RAM (за додаткову плату ОЗП можна збільшити)
Жесткий диск: 500 GB HDD + 500 GB HDD (за додаткову плату можна змінити обсяг накопичувача)
Дисплей: 18.4" (1920x1080)
Відеокарта: дискретна, Nvidia GeForce 9700M GT (512 MB)
Інтерфейси: 4 x USB 2.0 / HDMI / DisplayPort / VGA / RJ-45 LAN / вихід на навушники / мікрофонний вхід / кардридер / DVD-привод
Батарея: немає, за додаткову плату можна доукомплектувати робочою батареєю
ОС: Windows 7
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям, тьмяна підсвітка матриці
У комплекті: ноутбук, наклейки на клавіатуру, блок живлення
Гарантія: 3 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "Recororer" має 17-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows 7 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core 2 Quad |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDD | 2x500GB |
| Відеокарта | GeForce 9700M GT |
| Гравіювання клавіатури | Наклейки (без проклеювання) |
| Діагональ дисплея | 18,4 |
| Додаткова гарантія, міс. | 12 |
| Кількість ядер | 4 |
| Призначення | Офісний |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4GB |
| Операційна система | Windows 7 |
| Особливості | У розшарочку/кредит |
| Процесор | Core 2 Quad Q9000 |
| Дозвіл екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Збільшити об'єм SSD | 500GB |
| Встановлення Microsoft Office | Office для Mac |
- Ціна: 2 990 ₴

![Ноутбук Acer Aspire 8930G Core 2 Quad Q9000 4 RAM 2 x 500 HDD GeForce 9700M GT [18.4" FullHD] - Б/У, фото 2](https://images.prom.ua/7230276106_w100_h100_noutbuk-acer-aspire.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire 8930G Core 2 Quad Q9000 4 RAM 2 x 500 HDD GeForce 9700M GT [18.4" FullHD] - Б/У, фото 3](https://images.prom.ua/7230276107_w100_h100_noutbuk-acer-aspire.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire 8930G Core 2 Quad Q9000 4 RAM 2 x 500 HDD GeForce 9700M GT [18.4" FullHD] - Б/У, фото 4](https://images.prom.ua/7230276108_w100_h100_noutbuk-acer-aspire.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire 8930G Core 2 Quad Q9000 4 RAM 2 x 500 HDD GeForce 9700M GT [18.4" FullHD] - Б/У, фото 5](https://images.prom.ua/7230276110_w100_h100_noutbuk-acer-aspire.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire 8930G Core 2 Quad Q9000 4 RAM 2 x 500 HDD GeForce 9700M GT [18.4" FullHD] - Б/У, фото 6](https://images.prom.ua/7230276111_w100_h100_noutbuk-acer-aspire.jpg)
