![Ігровий ноутбук Lenovo 110-17IKB Intel Core I3-7100U 8 RAM 120 SSD 1000 HDD AMD Radeon R5 M330 [17.3"] — Б/У, фото 1](https://images.prom.ua/7249046425_igrovij-noutbuk-lenovo.jpg)
Ігровий ноутбук Lenovo 110-17IKB Intel Core I3-7100U 8 RAM 120 SSD 1000 HDD AMD Radeon R5 M330 [17.3"] — Б/У
- В наявності
- Код: 659009
8 400 ₴

Ігровий ноутбук Lenovo 110-17IKB Intel Core I3-7100U 8 RAM 120 SSD 1000 HDD AMD Radeon R5 M330 [17.3"] — Б/У
Купуйте в нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: двоядерний чотири потоки, Intel Core I3-7100U (3 MB Cache, 2.4 Hz)
Оперативна пам'ять: 8 GB RAM DDR4 (за додаткову плату ОЗП можна збільшити)
Жесткий диск: 120 GB SSD + 1000 GB HDD — через Optibay (за додаткову плату можна змінити об'єм жорсткого диска)
Дисплей: 17.3" (1600x900)
Відеокарта: інтегрована, Intel HD Graphics 620 (1 GB) + дискретна AMD Radeon R5 M330 (2 GB)
Інтерфейси: 1 x USB 3.0 / 1 x USB 2.0 / HDMI / RJ-45 LAN / вихід на навушники / мікрофонний вхід / кардридер
Батарея: наявний, до 150 хв роботи (час безпосередньо залежить від режиму використання комп'ютера)
ОС: Windows 10
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям, тріщина на нижній частині корпусу, трещина на рамці матриці
У комплекті: ноутбук, наклейки на клавіатуру, блок живлення
Гарантія: 3 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "Recorder" має 17-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDD | 1000GB |
| SSD | 120GB |
| Відеокарта | Radeon R5 M330 |
| Гравіювання клавіатури | Наклейки (без проклеювання) |
| Діагональ дисплея | 17,3 |
| Додаткова гарантія, міс. | 12 |
| Кількість ядер | 2 |
| Призначення | Ігровий |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 2GB |
| Операційна система | Windows 10 |
| Особливості | У розшарочку/кредит |
| Покоління оперативної пам'яті | DDR4 |
| Процесор | i3-7100U |
| Серія процесорів | Intel Core i3 |
| Тактова частота | 2,4GHz |
| Збільшити об'єм SSD | 500GB |
| Встановлення Microsoft Office | Office для Mac |
- Ціна: 8 400 ₴

![Ігровий ноутбук Lenovo 110-17IKB Intel Core I3-7100U 8 RAM 120 SSD 1000 HDD AMD Radeon R5 M330 [17.3"] — Б/У, фото 2](https://images.prom.ua/7249046426_w100_h100_igrovij-noutbuk-lenovo.jpg)
![Ігровий ноутбук Lenovo 110-17IKB Intel Core I3-7100U 8 RAM 120 SSD 1000 HDD AMD Radeon R5 M330 [17.3"] — Б/У, фото 3](https://images.prom.ua/7249046427_w100_h100_igrovij-noutbuk-lenovo.jpg)
![Ігровий ноутбук Lenovo 110-17IKB Intel Core I3-7100U 8 RAM 120 SSD 1000 HDD AMD Radeon R5 M330 [17.3"] — Б/У, фото 4](https://images.prom.ua/7249046428_w100_h100_igrovij-noutbuk-lenovo.jpg)
![Ігровий ноутбук Lenovo 110-17IKB Intel Core I3-7100U 8 RAM 120 SSD 1000 HDD AMD Radeon R5 M330 [17.3"] — Б/У, фото 5](https://images.prom.ua/7249046429_w100_h100_igrovij-noutbuk-lenovo.jpg)
![Ігровий ноутбук Lenovo 110-17IKB Intel Core I3-7100U 8 RAM 120 SSD 1000 HDD AMD Radeon R5 M330 [17.3"] — Б/У, фото 6](https://images.prom.ua/7249046430_w100_h100_igrovij-noutbuk-lenovo.jpg)
![Ігровий ноутбук Lenovo 110-17IKB Intel Core I3-7100U 8 RAM 120 SSD 1000 HDD AMD Radeon R5 M330 [17.3"] — Б/У, фото 7](https://images.prom.ua/7249046431_w100_h100_igrovij-noutbuk-lenovo.jpg)
![Ігровий ноутбук Lenovo 110-17IKB Intel Core I3-7100U 8 RAM 120 SSD 1000 HDD AMD Radeon R5 M330 [17.3"] — Б/У, фото 8](https://images.prom.ua/7249046432_w100_h100_igrovij-noutbuk-lenovo.jpg)
