
Ігровий системний блок MSI Intel Core i5-10400F 16 GB RAM DDR4 2000 GB SSD GeForce RTX 3060 TI — Б/У
- В наявності
- Код: 659298
32 960 ₴
Ігровий системний блок MSI Intel Core i5-10400F 16GB RAM DDR4 2000GB SSD GeForce RTX 3060 TI - Б/У
Купуйте в нас уже готовий до використання системний блок з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Материнська плата: MSI MEGZ490 UNIFY(MS-7C71)
Процесор: шестиядерний, дванадцять потоків, Intel Core i5-10400F (12MB Cache, 4.2Hz)
Оперативна пам'ять: 16 GB RAM DDR4 (за додаткову плату обсяг ОЗП можна збільшити)
Жесткий диск: 2000 GB SSD (за додаткову плату можна змінити обсяг накопичувача)
Відеокарта: дискретна, NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti (8GB / 256bit / GDDR6)
Інтерфейси: 3 x USB 3.0 / 7 x USB 2.0 / 2 x PS/2 / 1 x HDMI / LAN (RJ-45) / аудіороз'ємы
ОС: Windows 11
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям
У комплекті: системний блок, кабель живлення
Гарантія: 2 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "РАМ сервіс" має 17-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Стан | Вживані |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD | 2000GB |
| Відеокарта | GeForce RTX 3060 |
| Кількість потоків | 12 |
| Кількість ядер | 6 |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 8GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покоління оперативної пам'яті | DDR4 |
| Процесор | i5-10400F |
| Серія процесорів | Intel Core i5 |
| Тактова частота | 4,2GHz |
- Ціна: 32 960 ₴








