
Ігровий системний блок Xeon E5-2680 V.4 16 GB RAM DDR4 240 GB SSD 500 GB HDD AMD Radeon RX470 — Б/У
- В наявності
- Код: 659296
12 880 ₴
Ігровий системний блок Intel Xeon E5-2680 V.4 16GB RAM DDR4 240GB SSD 500GB HDD AMD Radeon RX470 - Б/У
Купуйте в нас уже готовий до використання системний блок з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: Четирнадцядерний двадцять вісім потоківIntel Xeon E5-2680 V.4 (35MB Cache, 2.4Hz)
Оперативна пам'ять: 16 GB RAM DDR4 (за додаткову плату обсяг ОЗП можна збільшити)
Жесткий диск: 240 GB SSD + 500 GB HDD (за додаткову плату можна змінити обсяг накопичувача)
Відеокарта: дискретна, AMD Radeon RX470 (4GB / 256bit / GDDR5)
Інтерфейси: 3 x USB 3.0 / 7 x USB 2.0 / 2 x PS/2 / 1 x HDMI / LAN (RJ-45) / аудіороз'ємы
ОС: Windows 11
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям
У комплекті: системний блок, кабель живлення
Гарантія: 3 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "РАМ сервіс" має 17-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Оперативна пам'ять | |
|---|---|
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Основні | |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDD | 500GB |
| SSD | 240GB |
| Відеокарта | AMD Radeon RX470 |
| Кількість потоків | 28 |
| Кількість ядер | 14 |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 4GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покоління оперативної пам'яті | DDR4 |
| Процесор | Xeon E5-2680 |
| Серія процесорів | Intel Xeon |
| Тактова частота | 2,4GHz |
- Ціна: 12 880 ₴








