
Мини ПК Dell OptiPlex 3040 Intel Core i5-6500 8GB RAM 128GB SSD 320GB HDD AMD RADEON R5 340X - Б/У
- В наявності
- Код: 659017
4 896 ₴
Міні ПК Dell OptiPlex 3040 Intel Core i5-6500 8GB RAM 128GB SSD 320GB HDD AMD RADEON R5 340X - Б/У
Купуйте в нас уже готовий до використання системний блок з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: чотириядерний, Intel Core i5-6500 (6MB Cache, 3.4Hz)
Оперативна пам'ять: 8 GB RAM (за додаткову плату обсяг ОЗП можна збільшити)
Жесткий диск: 128 GB SSD + 320 GB HDD (за додаткову плату можна змінити обсяг накопичувача)
Відеокарта: дискретна, AMD RADEON R5 340X (2GB)
Інтерфейси: 4 x USB 3.0 / 4 x USB 2.0 / HDMI / DVI-I / 2 x Dport / LAN (RJ-45) / аудіороз'єми
ОС: Windows 11
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям
У комплекті: системний блок, кабель живлення
Гарантія: 3 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "РАМ сервіс" має 17-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Вживані |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD | 128GB |
| Відеокарта | Radeon R5 340X |
| Кількість ядер | 4 |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 2GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Процесор | i5-6500 |
| Серія процесорів | Intel Core i5 |
| Тактова частота | 3,4GHz |
- Ціна: 4 896 ₴





