
Tablet Apple iPad 6 (2018) Space Grey 128GB
- В наявності
- Код: 1900062
9 676,80 ₴
+380 (96) 799-08-55
Основний + Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Procesor: A10 Fusion 2.34 GHz Uhlopriečka displeja: 9,7" (24,6 cm) Rozlíšenie displeja: 2048 x 1536 Wi-Fi: Áno Operačný systém: iOS Pamäť: 128 GB RAM: 2GB Rozmery: 7 mm x 170 mm x 240 mm Hmotnosť: 0.469 kg
| Основні | |
|---|---|
| Операційна система | iOS |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 2GB |
| Гарантія, років | 2 |
| Діагональ дисплея | 9,7 (24,6 cm) |
| Клас | Silver |
| Обсяг пам'яті | 128 GB |
| Процесор | A10 Fusion |
| Дозвіл екрану | 2048 x 1536 |
- Ціна: 9 676,80 ₴

