![Ноутбук Lenovo ThinkPad T460p Intel Core i5-6300HQ 8 GB RAM 128 GB HDD [IPS 14" FullHD] - Б/У, фото 1](https://images.prom.ua/7290359266_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
Ноутбук Lenovo ThinkPad T460p Intel Core i5-6300HQ 8 GB RAM 128 GB HDD [IPS 14" FullHD] - Б/У
- В наявності
- Код: 658973
6 451,50 ₴

Ноутбук Lenovo ThinkPad T460p Intel Core i5-6300HQ 8 GB RAM 128 GB HDD [IPS 14" FullHD] - Б/У
Купуйте в нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: чотириядерний, Intel Core i5-6300HQ (6MB Cache, 3.2Hz)
Оперативна пам'ять: 8 GB RAM DDR4 (за додаткову плату обсяг ОЗП можна збільшити)
Жорсткий диск: 128 GB SSD (за додаткову плату обсяг жорсткого диска можна змінити)
Дисплей: IPS 14" (1920x1080)
Відеокарта: інтегрована, Intel HD Graphics 530 (1 GB)
Додатково: підсвічування клавіатури
Інтерфейси: 3 x USB 3.0 / HDMI / mini DisplayPort / RJ-45 (LAN) / комбінований аудіороз'єм / кардридер
Батарея: наявний, до 120 хв роботи (час безпосередньо залежить від режиму використання комп'ютера)
ОС: Windows 10
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям, засвічені на матриці, тріщина на нижній частині корпусу
У комплекті: ноутбук, наклейки на клавіатуру, блок живлення
Гарантія: 3 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "Recorder" має 17-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD | 128GB |
| Гравіювання клавіатури | Наклейки (без проклеювання) |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Додаткова гарантія, міс. | 12 |
| Кількість ядер | 4 |
| Призначення | Офісний |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Операційна система | Windows 10 |
| Особливості | У розшарочку/кредит |
| Покоління оперативної пам'яті | DDR4 |
| Процесор | i5-6300HQ |
| Дозвіл екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Серія процесорів | Intel Core i5 |
| Тактова частота | 3,2GHz |
| Тип екрана | IPS |
| Збільшити об'єм SSD | 500GB |
| Встановлення Microsoft Office | Office для Mac |
- Ціна: 6 451,50 ₴

![Ноутбук Lenovo ThinkPad T460p Intel Core i5-6300HQ 8 GB RAM 128 GB HDD [IPS 14" FullHD] - Б/У, фото 2](https://images.prom.ua/7290359267_w100_h100_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad T460p Intel Core i5-6300HQ 8 GB RAM 128 GB HDD [IPS 14" FullHD] - Б/У, фото 3](https://images.prom.ua/7290359268_w100_h100_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad T460p Intel Core i5-6300HQ 8 GB RAM 128 GB HDD [IPS 14" FullHD] - Б/У, фото 4](https://images.prom.ua/7290359269_w100_h100_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad T460p Intel Core i5-6300HQ 8 GB RAM 128 GB HDD [IPS 14" FullHD] - Б/У, фото 5](https://images.prom.ua/7290359270_w100_h100_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad T460p Intel Core i5-6300HQ 8 GB RAM 128 GB HDD [IPS 14" FullHD] - Б/У, фото 6](https://images.prom.ua/7290359271_w100_h100_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad T460p Intel Core i5-6300HQ 8 GB RAM 128 GB HDD [IPS 14" FullHD] - Б/У, фото 7](https://images.prom.ua/7290359272_w100_h100_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
