Tablet Apple iPad 9 Cellular (2021) Silver 64GB
- В наявності
- Код: 1900333
13 260,80 ₴
+380 (96) 799-08-55
Основний + Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Tablet Apple iPad 9 Cellular (2021) Silver 64GBВ наявності
13 260,80 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Procesor: A13 Bionic 2.65 GHz Uhlopriečka displeja: 10,2" (25,9 cm) Rozlíšenie displeja: 2160 x 1620 Wi-Fi: Wi-Fi + Cellular Operačný systém: iOS Pamäť: 64 GB RAM: 3GB Rozmery: 7 mm x 174 mm x 250 mm Hmotnosť: 0.498 kg
| Основні | |
|---|---|
| Операційна система | iOS |
| Роздільна здатність екрану | 2160x1620 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 3GB |
| Wi-Fi | Wi-Fi Cellular |
| Гарантія, років | 2 |
| Діагональ дисплея | 10,2 (25,9 cm) |
| Клас | Bronze |
| Обсяг пам'яті | 64 GB |
| Процесор | A13 Bionic |
- Ціна: 13 260,80 ₴

