![Ноутбук HP ProBook 650 G1 Intel Core i5-4200M 8 GB RAM 250 GB SSD [15.6" FullHD] - Б/У, фото 1](https://images.prom.ua/7315543610_noutbuk-hp-probook.jpg)
Ноутбук HP ProBook 650 G1 Intel Core i5-4200M 8 GB RAM 250 GB SSD [15.6" FullHD] - Б/У
- В наявності
- Код: 659456
5 880 ₴

Ноутбук HP ProBook 650 G1 Intel Core i5-4200M 8 GB RAM 250 GB SSD [15.6" FullHD] - Б/У
Купуйте в нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: двоядерний, Intel Core i5-4200M (3MB Cache 3.1Hz)
Оперативна пам'ять: 8 GB RAM (за додаткову плату ОЗП можна збільшити)
Жесткий диск: 250 GB SSD (за додаткову плату можна змінити обсяг жорсткого диска)
Дисплей: 15.6" (1920x1080)
Відеокарта: інтегрована, Intel HD Graphics 4600 (1 GB)
Інтерфейси: 5 x USB 3.0 / DisplayPort / VGA / RJ-45 LAN/вихід на навушники/мікрофонний вхід/кардридер
Батарея: наявний, до 200 хв роботи (час безпосередньо залежить від режиму використання комп'ютера)
ОС: Windows 10
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям
У комплекті: ноутбук, наклейки на клавіатуру, блок живлення
Гарантія: 3 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "Recorder" має 17-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD | 250GB |
| Відеокарта | HD 4600 |
| Діагональ дисплея | 15,6 |
| Кількість ядер | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 1GB |
| Операційна система | Windows 10 |
| Процесор | i5-4200M |
| Дозвіл екрану | 1366 x 768 |
| Серія процесорів | Intel Core i5 |
| Тактова частота | 3,1GHz |
| Тип екрана | TN |
- Ціна: 5 880 ₴

![Ноутбук HP ProBook 650 G1 Intel Core i5-4200M 8 GB RAM 250 GB SSD [15.6" FullHD] - Б/У, фото 2](https://images.prom.ua/7315543612_w100_h100_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP ProBook 650 G1 Intel Core i5-4200M 8 GB RAM 250 GB SSD [15.6" FullHD] - Б/У, фото 3](https://images.prom.ua/7315543613_w100_h100_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP ProBook 650 G1 Intel Core i5-4200M 8 GB RAM 250 GB SSD [15.6" FullHD] - Б/У, фото 4](https://images.prom.ua/7315543615_w100_h100_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP ProBook 650 G1 Intel Core i5-4200M 8 GB RAM 250 GB SSD [15.6" FullHD] - Б/У, фото 5](https://images.prom.ua/7315543618_w100_h100_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP ProBook 650 G1 Intel Core i5-4200M 8 GB RAM 250 GB SSD [15.6" FullHD] - Б/У, фото 6](https://images.prom.ua/7315543619_w100_h100_noutbuk-hp-probook.jpg)
