![Ігровий ноутбук MSI MegaBook GE63 Core I7-8750H 8 RAM 128 SSD GeForce GTX 1060 [15.6" FullHD] — Б/У, фото 1](https://images.prom.ua/7325941134_igrovij-noutbuk-msi.jpg)
Ігровий ноутбук MSI MegaBook GE63 Core I7-8750H 8 RAM 128 SSD GeForce GTX 1060 [15.6" FullHD] — Б/У
- В наявності
- Код: 659520
17 480 ₴

Ігровий ноутбук MSI MegaBook GE63 Core I7-8750H 8 RAM 128 SSD GeForce GTX 1060 [15.6" FullHD] - Б/У
Купуйте в нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: шість ядер дванадцять потоків, Intel Core I7-8750H (9MB Cache, 4.1Hz)
Оперативна пам'ять: 8 GB RAM DDR4 (за додаткову плату ОЗП можна збільшити)
Жесткий диск: 128 GB SSD (за додаткову плату можна змінити обсяг накопичувача)
Дисплей: 15.6" (1920x1080)
Відеокарта: інтегрована, Intel HD Graphics 630 (1 GB) + дискретна, NVIDIA GeForce GTX 1060 (6 GB / 192 bit)
Додатково: RGB підсвітка клавіатури
Інтерфейси: 3 x USB 3.0 / 1 x USB Type-C/HDMI/mini DisplayPort/RJ-45 LAN/вихід на навушники/мікрофонний вхід
Батарея: наявний, до 100 хв роботи (час безпосередньо залежить від режиму використання комп'ютера)
ОС: Windows 11
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям, ледь помітні засвічення на матриці, тріщини та відколи на нижній частині корпусу, тріщина на рамці матриці
У комплекті: ноутбук, наклейки на клавіатуру, блок живлення
Гарантія: 3 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "Recororer" має 17-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD | 128GB |
| Відеокарта | GeForce GTX 1060 |
| Гравіювання клавіатури | Наклейки (без проклеювання) |
| Діагональ дисплея | 15,6 |
| Додаткова гарантія, міс. | 12 |
| Кількість ядер | 6 |
| Призначення | Ігровий |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 6GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Особливості | У розшарочку/кредит |
| Покоління оперативної пам'яті | DDR4 |
| Процесор | i7-8750H |
| Дозвіл екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Серія процесорів | Intel Core i7 |
| Тактова частота | 4,1GHz |
| Тип екрана | TN |
| Збільшити об'єм SSD | 500GB |
| Встановлення Microsoft Office | Office для Mac |
- Ціна: 17 480 ₴

![Ігровий ноутбук MSI MegaBook GE63 Core I7-8750H 8 RAM 128 SSD GeForce GTX 1060 [15.6" FullHD] — Б/У, фото 2](https://images.prom.ua/7325941135_w100_h100_igrovij-noutbuk-msi.jpg)
![Ігровий ноутбук MSI MegaBook GE63 Core I7-8750H 8 RAM 128 SSD GeForce GTX 1060 [15.6" FullHD] — Б/У, фото 3](https://images.prom.ua/7325941136_w100_h100_igrovij-noutbuk-msi.jpg)
![Ігровий ноутбук MSI MegaBook GE63 Core I7-8750H 8 RAM 128 SSD GeForce GTX 1060 [15.6" FullHD] — Б/У, фото 4](https://images.prom.ua/7325941137_w100_h100_igrovij-noutbuk-msi.jpg)
![Ігровий ноутбук MSI MegaBook GE63 Core I7-8750H 8 RAM 128 SSD GeForce GTX 1060 [15.6" FullHD] — Б/У, фото 5](https://images.prom.ua/7325941138_w100_h100_igrovij-noutbuk-msi.jpg)
![Ігровий ноутбук MSI MegaBook GE63 Core I7-8750H 8 RAM 128 SSD GeForce GTX 1060 [15.6" FullHD] — Б/У, фото 6](https://images.prom.ua/7325941139_w100_h100_igrovij-noutbuk-msi.jpg)
![Ігровий ноутбук MSI MegaBook GE63 Core I7-8750H 8 RAM 128 SSD GeForce GTX 1060 [15.6" FullHD] — Б/У, фото 7](https://images.prom.ua/7325941140_w100_h100_igrovij-noutbuk-msi.jpg)
![Ігровий ноутбук MSI MegaBook GE63 Core I7-8750H 8 RAM 128 SSD GeForce GTX 1060 [15.6" FullHD] — Б/У, фото 8](https://images.prom.ua/7325941141_w100_h100_igrovij-noutbuk-msi.jpg)
