
Системний блок Dell OptiPlex 3040 Intel Core I5-6500 8 GB RAM 128 GB SSD 500 GB HDD AMD Radeon R5 340X — Б/У
- В наявності
- Код: 659019
5 512 ₴
Системний блок Dell OptiPlex 3040 Intel Core I5-6500 8 GB RAM 128 GB SSD 500 GB HDD AMD Radeon R5 340X — Б/У
Купуйте в нас уже готовий до використання системний блок з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: чотириядерний, Intel Core i5-6500 (6MB Cache, 3.6Hz)
Оперативна пам'ять: 8 GB RAM (за додаткову плату обсяг ОЗП можна збільшити)
Жесткий диск: 128 GB SSD + 500 GB HDD — через Optibay (за додаткову плату можна змінити обсяг накопичувача)
Відеокарта: дискретна, AMD Radeon R5 340X (2 GB)
Інтерфейси: 4 x USB 3.0 / 4 x USB 2.0 / 2 x HDMI / DVI / 2 x Dport / LAN (RJ-45) / аудіороз'єми
ОС: Windows 10
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям
У комплекті: системний блок, кабель живлення
Гарантія: 3 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "Recororer" має 17-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Вживані |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDD | 500GB |
| SSD | 128GB |
| Відеокарта | Radeon R5 340X |
| Додаткова гарантія, міс. | 12 |
| Кількість ядер | 4 |
| Призначення | Ігровий |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 2GB |
| Операційна система | Windows 10 |
| Особливості | У розшарочку/кредит |
| Покоління оперативної пам'яті | DDR3 |
| Процесор | i5-6500 |
| Серія процесорів | Intel Core i5 |
| Тактова частота | 3,6GHz |
| Збільшити об'єм SSD | 500GB |
| Встановлення Microsoft Office | Office для Mac |
- Ціна: 5 512 ₴




