![Ноутбук Lenovo 15ALC6 Ryzen 5 5500U 16 RAM 128 SSD NVME [IPS 15.6" FHD] - Б/У, фото 1](https://images.prom.ua/7388782391_noutbuk-lenovo-15alc6.jpg)
Ноутбук Lenovo 15ALC6 Ryzen 5 5500U 16 RAM 128 SSD NVME [IPS 15.6" FHD] - Б/У
- В наявності
- Код: 659527
11 775 ₴

Ноутбук Lenovo 15ALC6 Ryzen 5 5500U 16 RAM 128 SSD NVME [IPS 15.6" FHD] - Б/У
Купуйте в нас уже готовий до використання ноутбук з усіма необхідними офісними програмами, повністю продіагностований, «чистий» і в робочому стані!
Використовуються оригінальні світлини.
Характеристики
Процесор: шестиядерний AMD Ryzen 5 5500U (3MB Cache, 2.10Hz)
Оперативна пам'ять: 16 GB RAM (за додаткову плату ОЗП можна збільшити)
Жесткий диск: 128 GB SSD NVMe (за додаткову плату можна змінити обсяг накопичувача)
Дисплей: IPS 15.6" (1920x1080)
Відеокарта: інтегрована, AMD Radeon Graphics (2GB)
Інтерфейси: 2 x USB 2.0/ HDMI / USB(Type-C) / комбінований аудіороз'єм/кардридер
Батарея: є, до 200 хв роботи (час безпосередньо залежить від режиму використання комп'ютера)
ОС: Windows 10
Зовнішній вигляд: відповідає фотографіям
У комплекті: ноутбук, наклейки на клавіатуру, блок живлення
Гарантія: 3 місяці (за додаткову плату термін гарантії можна продовжити)
Наша компанія "РАМ сервіс" має 17-річний досвід із продажу, ремонту та сервісного обслуговування ноутбуків, планшетів і телефонів.
- Купуючи техніку саме в Нас, Ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла перевірку та чищення.
- Саме тому Ви отримуєте гарантію на всі товари від 1 місяця. Чого не може надати жоден звичайний продавець.
- У Нашому офісі є великий асортимент телефонів, планшетів і ноутбуків. Саме тому запрошують до нас в офіс на огляд і перевірку техніки та відповідно забрати обраний товар.
Якщо Ви не місцеві, тоді можете скористатися послугами доставки. Сплатити за товар можливо всіма доступними способами.
Ми працюємо: пн.-пт. с 9:00 до 19:00, Нб. 10:00 до 16:00.
Чекаємо Вашого дзвінка телефонами: (050) 029-33-89, (067) 183-37-24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD | 128GB |
| Відеокарта | AMD Radeon HD |
| Діагональ дисплея | 15,6 |
| Кількість ядер | 6 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16GB |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 2GB |
| Операційна система | Windows 10 |
| Процесор | Ryzen 5 5500U |
| Дозвіл екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Серія процесорів | AMD Ryzen 5 |
| Тактова частота | 2,10GHz |
| Тип екрана | IPS |
- Ціна: 11 775 ₴

![Ноутбук Lenovo 15ALC6 Ryzen 5 5500U 16 RAM 128 SSD NVME [IPS 15.6" FHD] - Б/У, фото 2](https://images.prom.ua/7388782395_w100_h100_noutbuk-lenovo-15alc6.jpg)
![Ноутбук Lenovo 15ALC6 Ryzen 5 5500U 16 RAM 128 SSD NVME [IPS 15.6" FHD] - Б/У, фото 3](https://images.prom.ua/7388782400_w100_h100_noutbuk-lenovo-15alc6.jpg)
![Ноутбук Lenovo 15ALC6 Ryzen 5 5500U 16 RAM 128 SSD NVME [IPS 15.6" FHD] - Б/У, фото 4](https://images.prom.ua/7388782401_w100_h100_noutbuk-lenovo-15alc6.jpg)
![Ноутбук Lenovo 15ALC6 Ryzen 5 5500U 16 RAM 128 SSD NVME [IPS 15.6" FHD] - Б/У, фото 5](https://images.prom.ua/7388782404_w100_h100_noutbuk-lenovo-15alc6.jpg)
![Ноутбук Lenovo 15ALC6 Ryzen 5 5500U 16 RAM 128 SSD NVME [IPS 15.6" FHD] - Б/У, фото 6](https://images.prom.ua/7388782407_w100_h100_noutbuk-lenovo-15alc6.jpg)
